شب آفتابی "شنبه الی چهارشنبه" از ساعت 22:05 به مدت 100 دقیقه

در برنامه «شب آفتابی» خواهیم شنید تجربه‌گرایی در شناخت بازار كسب‌وكار خدماتی

محور برنامه «شب آفتابی» سه‌شنبه 12 اردیبهشت، تجربه‌گرایی در شناخت بازار كسب‌وكار خدماتی خواهد بود.

1402/02/12
|
11:58
|

به گزارش روابط عمومی رادیو اقتصاد، وقتی محصول یا خدماتی را بازاریابی می كنید، شناخت بازار هدف از اهمیت بسیاری برخوردار است. تبلیغات روی فرآیندهای ذهنی و روانی تاثیرگذار است و برای به موفقیت رسیدن آن، ابزار بازاریابی باید در جهتی طراحی شود كه كسانی كه جزو بازار هدف به حساب می آیند، بتوانند با آن ارتباط برقرار كنند.

امروزه قابل اعتماد بودن اهمیت بسیار زیادی در برندینگ و بازاریابی یافته، تا آنجا كه مشتریان دیگر دنبال چیزهایی نیستند كه فقط خواسته شان را برآورده كند، بلكه به دنبال محصولات یا خدمات برندهایی هستند كه به عنوان بخشی از زندگی شان به آن نگاه كنند. بازاریابی موفق بر پایه شناخت جمعیت و بازار هدف و درك آنچه می خواهند، ساخته می شود.

در عین حال باید اطمینان حاصل كنید كه ابزار بازاریابی تان به طور واضح به بازار هدف تان می فهماند كه شما محصول یا خدماتی دارید كه به كارشان می آید. مهم نیست كه قصد دارید چه نوع كالا یا خدماتی را معرفی كرده و بازار مناسب آن را پیدا كنید، شناخت و درك بازار هدف باید اولویت نخست تان باشد، پیش از اینكه آن را برای فروش عرضه كنید.

شناخت بازار هدف و بهره بردن از این شناخت در زمینه ارائه محصولات و خدمات، مزیت های متعددی دارد كه بدون شك روی كسب وكارتان تاثیرگذار خواهد بود.

در این برنامه، میهمانان به تشریح موضوع تجربه‌گرایی در شناخت بازار كسب‌وكار خدماتی خواهد بود.

برنامه «شب آفتابی» كاری از گروه «كارآفرینی و كسب‌وكار» به تهیه‌كنندگی خانم «نازنین كتابچی» و آقای «اسماعیل علی پناه» و گویندگی خانم «فاطمه شعبانی» و خانم «نوشین تاجداری» است كه در روزهای شنبه تا چهارشنبه، ساعت 22:05 و به مدت 55 دقیقه از شبكه رادیویی اقتصاد پخش می‌شود.

دسترسی سریع
شب آفتابی