شب آفتابی "شنبه الی چهارشنبه" از ساعت 22:05 به مدت 100 دقیقه

در برنامه «شب آفتابی» خواهیم شنید استفاده از اینترنت اشیا برای مدیریت منابع انسانی

محور برنامه «شب آفتابی» چهارشنبه 6 اردیبهشت، استفاده از اینترنت اشیا برای مدیریت منابع انسانی كسب‌وكارها خواهد بود.

1402/02/06
|
13:07
|

به گزارش روابط عمومی رادیو اقتصاد، امروزه، به ‌طور كلی فناوری برای تغییر نه‌ تنها در زندگی و در خانه، بلكه در مدیریت منابع انسانی و در محل كار است. اینترنت اشیاء می‌تواند همچون كاتالیزوری برای پیشرفت‌های متمایزكننده در مدیریت منابع انسانی عمل میكند. درنتیجه سازمان‌ها می‌توانند در هزینه خود صرفه‌جویی كنند یا زمان لازم برای تولید كالا یا خدمات به مشتریان را بهینه سازند.

ماهیت بسیاری از محل‌های كار به‌ وسیله استفاده جمعی از تلفن‌های همراه و برنامه‌های كامپیوتری تغییر یافته است. استفاده روزافزون از تلفن‌های هوشمند با اینترنت اشیاء در استفاده از تكنولوژی موبایل، نسل جدید كاركنان به‌اصطلاح «ژن موبایلی» را قادر می‌سازد تا نیروی كاری مؤثر و مستقل از میز كاری باشند.

اكوسیستم اینترنت اشیاء سازمان‌ها را تحت تأثیر قرار خواهد داد؛ نه‌تنها در ارتباط با محصولات و ابزارهایی كه به بازار عرضه می‌شود، بلكه برای ایجاد ارتباطات و همكاری‌ها برای استخدام كاركنان به‌خصوص ژن موبایلی‌ها كه اكثراً از برنامه‌های مبتنی بر تلفن همراه به دنبال كار می‌گردند. اینترنت اشیاء سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا سیستم‌های اطلاعات منابع انسانی داخلی، حقوق و دستمزد، سیستم‌های مدیریت نیروی كار با ایجاد اقدامات حریم خصوصی و ایمنی داده‌ها را به‌صورت كافی مدیریت كنند.

در این برنامه، میهمانان به تشریح موضوع سبك‌های یادگیری و بهره‌گیری از آن برای توانمندسازی كاركنان خواهد بود.

برنامه «شب آفتابی» كاری از گروه «كارآفرینی و كسب‌وكار» به تهیه‌كنندگی خانم «نازنین كتابچی» و آقای «اسماعیل علی پناه» و گویندگی خانم «فاطمه شعبانی» و خانم «نوشین تاجداری» است كه در روزهای شنبه تا چهارشنبه، ساعت 22:05 و به مدت 55 دقیقه از شبكه رادیویی اقتصاد پخش می‌شود.

دسترسی سریع
شب آفتابی