شب آفتابی "شنبه الی چهارشنبه" از ساعت 22:05 به مدت 120 دقیقه

در برنامه «شب آفتابی» خواهیم شنید نقش روابط عمومی در موفقیت مشاغل

محور برنامه «شب آفتابی» سه‌شنبه 23 اسفند، نقش روابط عمومی در موفقیت مشاغل خواهد بود.

1401/12/23
|
14:42
|

به گزارش روابط عمومی رادیو اقتصاد، برای رسیدن به موفقیت در كسب و كار، روابط عمومی نقش مهمی ایفا می‌كند. روابط عمومی در كسب و كار با توجه به كانالی كه از طریق واسطه‌های معتبر برای برقراری ارتباط با افراد و گروه‌ها ایجاد می‌كند به سازمان یا آن شركت اعتبار می‌بخشد.


بدون هیچ گونه شكی، روابط عمومی چیزی فراتر از تنظیم كردن و ارسال مطالب و مقالات به روزنامه ها و رسانه های عمومی یا پست گذاشتن اعلان های مطبوعاتی است. حوزه گسترده روابط عمومی چندین فعالیت مرتبط را دربرمی گیرد كه هدف اصلی همه آنها انتقال پیام هایی خاص با هدف مشخص است

روابط عمومی یكی از آن اركانی است كه می تواند با كمترین هزینه و كمترین زمان ممكن به كسب و كارهایی را كه نوآورانه هستند و جنبه های از هم گسیختگی دارند مورد پوشش قرار دهد. عدم توجه به روابط عمومی در شركت، در نهایت باعث خواهد شد تا از رسیدن به موفقیت های چشمگیر دور بمانید.

در این برنامه، میهمانان به تشریح موضوع نقش روابط عمومی در موفقیت مشاغل خواهند پرداخت كه از جمله محورهای این برنامه ابزار و كاربرد روابط عمومی در كسب و كار خواهد بود.

برنامه «شب آفتابی» كاری از گروه «كارآفرینی و كسب‌وكار» به تهیه‌كنندگی «نازنین كتابچی» و «اسماعیل علی پناه» و گویندگی «فاطمه شعبانی» و «نوشین تاجداری» است كه در روزهای شنبه تا چهارشنبه، ساعت 22:05 و به مدت 55 دقیقه از شبكه رادیویی اقتصاد پخش می‌شود.

دسترسی سریع
شب آفتابی