روی خط اقتصاد شنبه الی چهارشنبه از ساعت 19:00 به مدت 55 دقیقه

رادیو اقتصاد

روي خط اقتصاد

محمدامین میرچی جشنواره ملی جهاد گران به دنبال جمع آوری آثار جهادگران است +فایل صوتی

دبیر چهارمین جشنواره ملی جهادگران گفت: جشنواره ملی جهاد گران به دنبال اینكه بتواند آثار و تجربیات بچه‌های جهادی را در قالب مستند، نماهنگ، عكس، شعر، كتاب و نظایر این جمع آوری و در اختیار تمامی آحاد مردم قرار دهد.

1401/12/07
|
10:27
|

«محمدامین میرچی» در برنامه روی خط اقتصاد رادیو اقتصاد افزود: هدف از جشنواره ملی جهادگران گفتمان‌سازی حركت‌های جهادی و نهادینه شدن این حركت‌ها در سراسر كشور است.

وی در ادامه اظهارداشت: امسال هشت هزار اثر به جشنواره ملی جهادگران در قالب سه بخش «تخصصی»، «هنری» و «ادبی» ارسال شد.

دبیر چهارمین جشنواره ملی جهادگران گفت: گروه‌های جهادی در بخش تخصصی «طرح‌ها، ایده ها و تجربیات»، در بخش هنری «عكس، مستند و نماهنگ ها» و در بخش ادبی «خاطرات، دلنوشته‌ها، اشعار و یاداشت ها» خود را به این جشنواره ارسال كردند.

وی افزود: داوران جشنواره پس از بررسی هشت هزار اثر ارسال شده در سه بخش تخصصی، هنری و ادبی به جشنواره 60 گروه جهادی را به عنوان برتر انتخاب و امروز در مراسم اختتامیه از آنان تقدیر به عمل آمد.

میرچی اظهارداشت: امسال جشنواره ملی جهادگران برای چهارمین بار در كشور برگزار و میزبان 500 مسئول گروه جهادی از سراسر مملكت بوده است.

وی یادآورشد: آثار گروه‌های جهادی در پایگاه اطلاع‌رسانی جهادگران بارگذاری و علاقه مندان می‌توانند مستندها، نماآهنگ‌ها و همه اتفاقات جشنواره را از طریق این پایگاه مشاهده و استفاده كنند.

دسترسی سریع
روی خط اقتصاد