گذر بازار شنبه الی چهارشنبه از ساعت 17:05 به مدت 35 دقیقه

رادیو اقتصاد

گذر بازار

در رادیو اقتصاد بشنوید: سه عادت تضمین كننده آینده اقتصادی

رادیو اقتصاد در برنامه "گذر بازار" دوشنبه 3 بهمن ماه، به سراغ سه عادت تضمین كننده آینده اقتصادی می رود.

1401/11/03
|
12:01
|

به گزارش روابط عمومی رادیو اقتصاد؛ این روزها هر فرزندی كه به دنیا می آید، دنیایی از شادی و دغدغه برای والدینش به همراه می آورد. دغدغه از این جهت كه در جامعه ایران معلوم نیست نوزادان و كودكان ما در سنین جوانی، چه آینده اقتصادی در انتظارشان خواهدبود. احساس ناامنی نسبت به آینده اقتصادی، خیلی از پدر و مادرها را به مسیر سرمایه گذاری و پس انداز برای كودكان شان می كشاند. حالا در این میان این سوال مهم پیش می آید كه برای این خانواده های نگران كه تعدادشان هم اصلا كم نیست، چه راه مطمئن و علمی وجود دارد كه بتوانند آینده اقتصادی بهتری را برای فرزندانشان رقم بزنند؟

خانواده ها می خواهند از هر طریقی مطمئن شوند كه فرزندشان در سنین بزرگسالی، دچار فقر و بی پولی نمی شود. آنها می خواهند به این آرامش و اطمینان برسند كه فرزندشان در سنین جوانی از حداقل های امكانات زندگی بهره مند شود و سرمایه های هر چند اندك برای خودش دست و پا كرده باشد. برای رسیدن به این هدف هم به نهادهای مالی مختلفی چنگ می زنند تا از آنها مشاوره و كمك بگیرند.

در برنامه امروز كارشناسان درباره سه عادت تضمین كننده آینده اقتصادی مطالبی را به سمع شنوندگان می رسانند.

برنامه "گذر بازار" به تهیه كنندگی فرزانه صادقیان و یوسف فرجی شنبه الی چهارشنبه ساعت 17:05 بصورت زنده تقدیم شنوندگان می گردد.

دسترسی سریع
گذر بازار