نوآوران چهارشنبه از ساعت 14:30 به مدت 20 دقیقه

رادیو اقتصاد

نوآوران

در برنامه «نوآوران» خواهیم شنید تولید رك و محافظ ساختمان

برنامه «نوآوران» دوشنبه 11 اردیبهشت، به سراغ تولید رك و محافظ ساختمان می‌رود.

1402/02/11
|
07:03
|

به گزارش روابط عمومی رادیو اقتصاد، امروزه با افزایش چشمگیر حجم، تنوع و اندازه شبكه های داخلی سازمان ها و ساختمان ها، از رك ها به عنوان محفظه ای به منظور نگهداری، نظم و سازمان بخشیدن به تجهیزات شبكه داخلی استفاده می شود. رك دیواری یكی از انواع این محافظ ها می باشد كه امكان نگهداری و محافظت كابل ها، سوئیچ ها و پچ كوردها را فراهم می آورد.

فروش رك دیواری بر اساس نوع شبكه و نیاز مجموعه در انواع و ابعاد مختلفی صورت می گیرد. واحد اندازه گیری سایز این رك ها یونیت می باشد. متداول ترین ابعاد رك دیواری را 3 تا 12 یونیت شامل می شود. این رك ها امكان نصب بر روی دیوار را داشته، از ابعاد كوچكی برخوردار بوده و برای شبكه های كوچك خانگی و اداری و یا بخشی از یك شبكه بزرگ پركاربرد می باشند.

رك دیواری از یك درب شیشه ای یا فلزی توری و مشبك در بخش جلویی تشكیل شده كه امكان مشاهده تجهیزات را از بیرون به راحتی فراهم می آورد. معمولا به منظور عدم دسترسی راحت به این تجهیزات و امنیت بیشتر آنها بر روی این درب ، قفلی تعبیه می شود.

مهمان این برنامه آقای «سینا اسدی» مدیرشركت تولیدی رك و محافظ است كه در آن به مباحثی از قبیل كاربرد محصول در صنعت ساختمان سازی، مزایای محصول و قیمت محصول پرداخته خواهد شد.

محوریت این قسمت از برنامه با تولید رك و محافظ ساختمان است.

برنامه «نوآوران» كاری از گروه «كارآفرینی و كسب‌وكار» به تهیه‌كنندگی خانم «لیلا روزبهانی» است كه در روزهای شنبه تا چهارشنبه، ساعت 14:40 و به مدت 20 دقیقه از شبكه رادیویی اقتصاد پخش می‌شود.

دسترسی سریع
نوآوران