هفت گنج شنبه الی چهارشنبه از ساعت 17:05 به مدت 95 دقیقه

رادیو اقتصاد

هفت گنج

فرزانه صادقیان: باب هفت گنج در رادیو اقتصاد گشوده شد

هفت گنج اقتصاد و خانواده در برنامه عصرگاهی رادیو اقتصاد تقدیم شنوندگان می شود.

1401/07/26
|
12:37
|

فرزانه صادقیان تهیه كننده این برنامه گفت : ما در این برنامه سعی داریم در فضایی شاد مسائل مهم اقتصادی و خانواده را به صورتی بیان كنیم تا بهتر در اذهان مخاطب جای گیرد.

وی افزود: تجربه ثابت كرده كه ارائه راهكارها و یا آموزش رفتارهای اقتصادی و یا تذكر در مورد رفتارهای نادرست بصورت طنز و شاد و غیر دستوری معمولا بیشتر مورد توجه و مقبولیت عامه واقع می شود.

وی در مورد استقبال مردم از برنامه های شاد به خصوص در ساعات پایانی روز گفت: ما در این برنامه بیشتر از موسیقی های شاد محلی و ایرانی بهره می گیریم و مخاطبان خسته از كار و روزمرگی با پیامك های خود استقبال خود را اعلام میكنند.

وی در مورد جزئیات برنامه افزود: برنامه هفت گنج از 7 آیتم گنج كسب و كار،گنج جوانی، گنج دانش، گنج هنر، گنج ایران، گنج خانواده و گنج مردم تشكیل شده است.

وی توضیح داد: در گنج جوانی نخبگان و فعال حوزه دانش بنیان را معرفی میكنیم. گنج خانواده یك آیم نمایشی است كه در آن قصه یك خانواده چهار نفره در مورد مسائل و چالش های اقتصادی و راهكارهای برون رفت از آن را بیان میكنیم.

گنج مردم از نظرات مردم در مورد موضوع برنامه بهره میگیریم. گنج كسب و كار با كسبه و فعالان كسب و كار گفتگو شده و دغدغه های آنان را با حضور روسای اتحادیه ها مورد بررسی قرار میدهیم. در گنج ایران ظرفیت های اقتصادی مناطق مختلف ایران را بررسی می كنیم و در گنج هنر در گفتگو با هنرمندان رازهای موفقیت و فراز و نشیب های آنان را به مخاطبان معرفی میكنیم.

فرزانه صادقیان در مورد مخاطبان این برنامه گفت: مخاطبان این برنامه عامه مردم هستند و برخلاف برخی از برنامه ها فقط به جامعه كارشناسان و یا متخصصان و مسئولان متمركز نشده ایم.

برنامه هفت گنج به تهیه كنندگی فرزانه صادقیان و گویندگی فاطمه نیرومند و گزارشگری مرتضی پرهیزگار شنبه تا چهار شنبه ساعت 17 به روی آنتن رادیو اقتصاد میرود.

دسترسی سریع
هفت گنج