از ساعت به مدت

رادیو اقتصاد

عمومي - گالري تصاوير

سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی كتاب خرید كتاب در رادیو اقتصاد رونق گرفت

رادیو اقتصاد همزمان با برگزاری سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی كتاب ، این رخداد فرهنگی را با نگاه اقتصادی مورد واكاوی قرار می دهد .

1402/02/23
|
15:33
|

به گزارش رادیو اقتصاد پویان امینان تهیه كننده برنامه نشر اقتصاد گفت: برنامه نشر اقتصاد هر روز از محل نمایشگاه بین المللی كتاب پخش می شود و مهم ترین هدف ما در این ویژه برنامه ترویج رونق خرید كتاب است تا علاوه بر كمك های اقتصادی به ناشران، موجب افزایش سطح سواد جامعه در ابعاد اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی باشیم .

امینان ادامه داد: ما هر روز در گفتگو با ناشران و دست اندركاران نمایشگاه به بررسی چالش های اقتصادی این صنعت و ارائه راهكار تقویت بنیه آن می پردازیم . وی با اشاره به آیتم پشت جلد برنامه گفت: ما در این آیتم مشكلات حوزه نشر را با نگاه طنز بیان می كنیم .

تهیه كننده برنامه اقتصاد نشر معرفی كتاب از زبان مخاطبان را از دیگر بخش های این برنامه معرفی كرد و گفت: یكی از بخش های جذاب این برنامه معرفی كتاب های مفید توسط مخاطبان است كه تاثیر آن بر زندگی خود را نیز بیان می كنند.

وی ادامه داد : تازه ترین اخبار روند برگزاری نمایشگاه و گزارش های مردمی نیز توسط مهدخت نعمت زاده گزارشگر برنامه به سمع شنوندگان برنامه رسانده می شود .

برنامه نشر اقتصاد هر روز ساعت 11:30 به تهیه كنندگی پویان امینان و گویندگی بابك مینایی از موج اف ام ردیف 98 پخش می شود

دسترسی سریع
عمومی - گالری تصاویر