مدیر شبكه رادیویی اقتصاد عنوان كرد: بازآرایی جدید برنامه های رادیو اقتصاد با رویكرد تحولی و با هدف پاسخگویی بیشتر به مخاطبان

دكتر سید محمد رضا صالحی مدیر شبكه رادیویی اقتصاد در راستای توضیح تغییرات كنداكتوری برنامه های شبكه افزود: رویكرد اصلی رادیو اقتصاد بیان پیشرفت ها و دستاوردهای كشور در حوزه اقتصاد و در جهت مقابله با القاء ناامیدی در جامعه است.

1401/08/21
|
08:24
|

سید محمدرضا صالحی در توضیح برنامه صبحگاهی رادیو اقتصاد گفت: برنامه‌ صبحگاهی "روزی نو" با رویكرد خبری تحلیلی تلاش می كند اقدامات لازم برای تصمیمات اقتصادی روزانه را به مخاطبان ارائه دهد. از اینرو ما در با تغییرات اساسی در ساختار و با بهره گیری از آیتم های متنوع و ایجاد فضای بانشاط ، به افزایش اطلاعات، دانش و آگاهی مخاطبان می پردازیم. این برنامه شنبه تا پنج شنبه از ساعت 6:30 تا 7:50 پخش می شود.

مدیر رادیو اقتصاد در توضیح برنامه به "قید فوریت" گفت: رسالت و هدف مهم شبكه حل مسائل كارآفرینی و برداشتن موانع از پیش پای فعالان اقتصادی است. از اینرو برنامه "به قید فوریت" پرونده های مشكلات آنان را با مسئولان مربوطه مطرح و راهكارهای حل آن را بیان می كند. این برنامه شنبه تا چهار شنبه ساعت 8 تا 8:50 دقیقه پخش می شود.

سید محمد رضا صالحی "برنامه نوآوران" را از دیگر برنامه های جدید در كنداكتور رادیو اقتصاد اعلام كرد و افزود: این برنامه در قالب یك مجله رادیویی، با هدف انعكاس اهمیت اقتصاد دانش بنیان و نقش آن در توسعه دانش بومی و صادرات طراحی شده است و در هر قسمت محصولات، خط تولید، تسهیلات و رفع موانع و مشكلات شركت های دانش بنیان مورد بررسی قرار می گیرد.این برنامه شنبه تا چهار شنبه ساعت 9 تا 9:25 دقیقه پخش می شود.

وی افزود: توجه به جایگاه خانواده و افزایش سواد و توان خانواده های ایرانی موضوع الویت دار این شبكه است كه در برنامه ای تحت عنوان "به توان زندگی" به آن پرداخته می شود. افزایش سواد مالی، مدیریت هزینه های خانوار، آموزش و تربیت اقتصادی فرزندان، افزایش كارایی و بهره وری در خانواده از محورهای مهم این برنامه می باشد كه شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 10:50 به روی آنتن می رود.
وی در مورد برنامه سرای سرمایه گفت: بخشی از مخاطبان رادیو اقتصاد فعالان اقتصادی در بازارهای سرمایه هستند. برنامه "سرای سرمایه" با بررسی آخرین اطلاعات از شاخص بازارهای بورس و اوراق بهادار، معاملات فلزات گرانبها، مسكن، خودرو و دیگر كالاهای سرمایه ای تلاش دارد نبض بازار را در این شبكه رادیویی به سمع مخاطبان برساند.این برنامه شنبه تا چهارشنبه از ساعت 11 تا 11:30 پخش می شود.

وی "مسابقه بیست" را از دیگر برنامه های جدید كنداكتور اعلام كرد و توضیح داد: در این برنامه سعی داریم در قالب مسابقه، با ایجاد فضایی شاد و فرح بخش به ارائه اطلاعات اقتصادی و نكات آموزشی به منظور بهینه سازی زندگی اقتصادی و اصلاح الگوهای رفتاری مردم و سبك زندگی صحیح اقتصادی بپردازیم. این برنامه شنبه تا چهارشنبه ساعت 20 تا 20:50 دقیق پخش می شود.

سید محمد رضا صالحی افزود: بیان هنرمندانه پیشرفت های جمهوری اسلامی ایران در حوزه های علمی و راهبردی و رسیدن به تلاش و پیشرفت در این حوزه ها، دستور كار برنامه "ما می توانیم" است. برنامه ای كه در عرصه جهاد تبیین وظیفه دارد واقعیت های كمتر دیده شده از تلاش و پیروزی ملت ایران را ترسیم و توصیف نماید. این برنامه هر جمعه ساعت 09:00 تا 09:25 به روی آنتن میرود.

دسترسی سریع