طلوع بی پایان هر روز از ساعت 17:05 به مدت 100 دقیقه

رادیو اقتصاد

طلوع بي پايان

مهدی صدفی: حسینیه بیت الزهرا هنوز بوی حاج قاسم را می دهد

مسئول اجرایی حسینیه بیت الزهرا كرمان گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی به عشق فاطمه زهرا (س) این حسینیه را تاسیس كرد.

1400/10/18
|
11:35
|

به گزارش رادیو اقتصاد مهدی صدفی از یاران قدیمی شهید سلیمانی و مسئول اجرایی حسینیه بیت الزهرا كرمان در گفتگو با برنامه طلوع بی پایان گفت: حاج قاسم در كوران مشكلات و بحران ها، كلید و راهگشا را در توسل به حضرت الزهرا (س) می دانست.

وی افزود: ایشان در ایام فاطمیه مراسم عزا داری را در منزل شخصی خود برگزار می نمود و پس از سال ها با استقبال بی نظیر شركت كنندگان مبادرت به تاسیس حسینیه الزهرا كرد.

صدفی افزود: پس از شهادت ایشان خانواده و یاران ایشان مراسم عزاداری را ادامه داد و تمام زائران این حسینیه اذعان دارند كه هنوز از دیوار های این حسینیه بوی حاج قاسم می آید.

وی ادامه داد: علیرغم شرایط كرونایی و الزام رعایت پروتكل های بهداشتی اعلام گردید كه زائران محلی در این ایام اجازه بهره برداری معنوی را به زائران شهرهای دیگر بدهند اما عشق حاج قاسم همگان را با چشمانی اشكبار به این خانه می كشاند.

وی با اشاره به شخصیت معنوی سردار سلیمانی و خود آگاهی ایشان از زمان شهادتشان افزود: ایشان 8 روز قبل از شهادت با بنده تماس گرفته و تاكید كرد مراسم ایام فاطمیه در بیت الزهرا را سر موعد و حتی بدون حضور ایشان برگزار كنیم و حتی یك روز قبل از شهادت دست نوشته ای داشت كه از خدا تقاضا كرد كه ایشان را پاكیزه بپذیرد.

دسترسی سریع
طلوع بی پایان