طلوع بی پایان هر روز از ساعت 17:05 به مدت 100 دقیقه

رادیو اقتصاد

طلوع بي پايان

سردار علی فدوی: عظمت مقام شهدا، در مراسم شهید سلیمانی جلوه گر بود

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: روز تشییع جنازه شهدا و سردار حاج قاسم سلیمانی یاد آور روزهای اول انقلاب بود.

1400/10/18
|
10:55
|

به گزارش رادیو اقتصاد سردار علی فدوی جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفتگو با برنامه طلوع بی پایان گفت: یكی از قاعده های قرآن مسیر است. بدین معنی كه دلداده های اسلام آگاهند در صورت معامله با خداوند، از تمامی بركات الهی برخوردار خواهند شد.

وی افزود: جوانان انقلاب اسلامی با خلوص دل جان خود را نثار معامله با خدا كردند و در مقابل علاوه بر اجر اخروی ، دلهای بیشماری به آنها معطوف شد كه همانطور كه همگان آگاهند تشیع جنازه مردمی این شهدا در جهان بی نظیر است.

وی ادامه داد: مراسم تشییع شهدا بصورت رسمی و برنامه ریزی شده نیست بلكه مردم به طور خودجوش این مراسم را بر پا كرده و از شهدا شفاعت نزد خداوند را طلب می كنند.

وی با اشاره به عشق و ارادت میلیون ها نفر در داخل و خارج از ایران به سردار سلیمانی گفت: سردار با ایثارگری در روزهای جنگ و پس از آن و مقابله با اشرار و جنایتكاران عظمتی را به دست آورد كه شكوه آن و توجه قلبی مردم را در تشیع جنازه ایشان دیدیم.

وی افزود: سردار ارادت فراوان با ائمه اطهار و به خصوص حضرت فاطمه زهرا (س) داشتند و همین امر رمز پیروزی ایشان محسوب می شد.

وی یادآور شد: تمام دشمنان انقلاب اسلامی 43 سال با اتحاد كمر به شكست ما بستند و در مقابل بدون دست یافتن ذره ای پیروزی طعم تلخ شكست را چشیدند.

دسترسی سریع
طلوع بی پایان