طلوع بی پایان هر روز از ساعت 17:05 به مدت 100 دقیقه

رادیو اقتصاد

طلوع بي پايان

حسن پلارك: نقش سردار سلیمانی به آسیب دیدگان سیل و زلزله بی بدیل بود

مشاور شهید حاج قاسم سلیمانی در سپاه قدس گفت: ابتكار عمل سردار سلیمانی در امدادرسانی به حادثه دیدگان، جان هزاران نفر را نجات داد.

1400/10/15
|
10:25
|

به گزارش رادیو اقتصاد حسن پلارك مشاور شهید سلیمانی در سپاه قدس در گفتگو با برنامه طلوع بی پایان گفت: فرماندهی شهید سلیمانی در سیل خوزستان و هدایت آبها به سمت رودخانه و دریا در كمتر از 12 ساعت موجب نجات هزاران نفر از مرگ حتمی شد.

وی با اشاره به مدیریت جهادی و تصمیم گیری استراتژیك شهید سلیمانی افزود: در حادثه بم شهید سلیمانی كه در روسیه بود در كمتر از چند ساعت خود را به بم رساند و با تدابیر به عمل آمده در كشف مجروهان مدفون شده و نیز مدیریت در فرودگاه بم جان هزاران نفر را نجات داد.

مشاور شهید سلیمانی در سپاه قدس ابعاد شخصیتی و معنوی شهید را بسیار وسیع دانست و گفت: شناخت سردار سلیمانی برای كسانی كه از نزدیك ایشان را نمی دیدند بسیار مشكل است و فقط مقام معظم رهبری و یاران نزدیك ایشان به وجود بی نظیر وی واقف بودند.

وی ادامه داد: سردار سلیمانی یك آیت الهی بود. وی همه جوانان جهان اسلام را با اخلاق و پاكی و اخلاص عمل شیفته خود كرد و آنها را برای دفاع از اسلام عزیز متحد كرد.

حسن پلارك یكی از بركات انقلاب اسلامی را در موفقیت شهید سردار سلیمانی در منطقه دانست و افزود: استعمار گران با هزینه تریلیاردها دلار مجبور شدند با دست خالی منطقه را ترك كنند.

دسترسی سریع
طلوع بی پایان