طلوع بی پایان هر روز از ساعت 17:05 به مدت 100 دقیقه

رادیو اقتصاد

طلوع بي پايان

علی صالح آبادی: نقش دیپلماسی حاج قاسم سلیمانی با نقش نظامی ایشان برابر بود

علی صالح آبادی گفت: نقش سردار سلیمانی در توسعه مناسبات اقتصادی و تجاری با كشورهای همسایه بسیار موثر بود.

1400/10/12
|
11:50
|

به گزارش رادیو اقتصاد علی صالح آبادی رئیس كل بانك مركزی در گفتگو با برنامه طلوع بی پایان گفت: نگاه ویژه شهید سلیمانی به دپپلماسی اقتصادی در كنار موضوعات نظامی، امنیتی و سیاسی پر رنگ بود.

وی ادامه داد: مهمترین الویت سردار در مناسبت های اقتصادی و تجاری نگاه به همسایگان بود و با گشایشی و تسهیلاتی كه در توسعه این روابط انجام داده بود، ما می توانیم این تعاملات را ادامه دهیم.

رئیس كل بانك مركزی با اشاره به جسارت و شجاعت در تصمیم گیری سردار افزود: اگر مسئولان اقتصادی ما این خصلت را سرلوحه خود قرار دهند مطئمنا اتفاق های خوبی رقم خواهد خورد.

وی افزود: عشق و خدمت به مردم درسردار مثال زدنی است و مردم این عشق را به خوبی درك كردند و در تشیع جنازه بی نظیر ایشان این علاقه عاشقانه ثابت شد.

وی ادامه داد: مسئولان اگر خالصانه به مردم خدمت كنند و مردم را دوست داشته باشند مردم هم قعطنا تعامل خوبی با آنها خواهند داشت.

صالح آبادی نگاه سردار سلیمانی را به ظرفیت های داخلی از دیگر مشخصات وی دانست و افزود: ما نیز با ادامه راه سردار باید بری پیشرفت اقتصاد نگاه داخل و به خصوص تكیه بر نیروهای جوان داشته باشیم.

وی در پایان افزود: در وجود سردار فقط زیبایی قابل مشاهده بود و امید است همگان در مكتب ایشان قدم بردارند و این راه روشن را ادامه دهند.

دسترسی سریع
طلوع بی پایان