طلوع بی پایان هر روز از ساعت 17:05 به مدت 100 دقیقه

رادیو اقتصاد

طلوع بي پايان

سردار یدالله جوانی: مكتب حاج قاسم در تمام دنیا در حال بازخوانی است

معاون سیاسی سپاه پاسداران گفت: دشمنان تصور می كردند كه با شهادت حاج قاسم سلیمانی سد مقاومت مردم ایران خواهد شكست.

1400/10/12
|
08:10
|

به گزارش رادیو اقتصاد سردار یدالله جوانی معاون سیاسی سپاه پاسداران در گفتگو با برنامه طلوع بی پایان گفت: با شهادت حاج قاسم خللی در اراده مردم ایران و ایستادگی در برابر دشمنان بوجود نیامد و شاهد بودیم كه مردم حق شناس چگونه به صحنه آمده و همگام با ملت های منطقه سد مقاومت را در برابر نظام سلطه مستحكم تر كردند.

وی ادامه داد: آنچه كه پس از شهادت حاج قاسم سلیمانی حائز اهمیت بود درایت مقام معظم رهبری در اعلام و معرفی مكتب سلیمانی بود كه امروز نه تنها در ایران و در منطقه بله در خارج از جهان اسلام نیز این مكتب در حال بازخوانی و تبیین هست و به طور قطع حاج قاسم یك شخصیت ماندگار در تارخ خواهد بود.

وی ضمن اشاره به یوم الله 9 دی و نقش آفرینی مردم در شكل گیری این روز مهم و تاریخ گفت: ما در طول تاریخ انقلاب اسلامی توطئه ای پیچیده تر از فتنه 88 نداشتیم. این فتنه درك و تفكر مردم را مورد هدف قرار داده بود و برنامه ریزی های بسیاری توسط دشمنان بر ضد نظام صورت گرفته بود اما مردم با آگاهی و بصیرت فریب دشمن را نخورده و از اینرو این روز تاریخی به روز بصیرت مردم نامگذاری گردید.

سردار جوانی ادامه داد: مردم با مرور حوادث فتنه و پاسداشت این روز مهم در واقع چراغ راهی برای آینده در دست خواهند داشت كه ضمن آگاهی از چگونگی شكل گیری فتنه، برای خنثی سازی حوادث بعدی نیز آگاهی داشته باشند.

دسترسی سریع
طلوع بی پایان