طلوع بی پایان هر روز از ساعت 17:05 به مدت 100 دقیقه

رادیو اقتصاد

طلوع بي پايان

سردار محمدرضا نقدی: انتقام سخت ما حذف صهیونیست از منطقه است

معاون هماهنگ‌كننده سپاه گفت: موشك های سپاه قادر به انهدام منطقه صفر پایگاه های اسرائیل است و بهتر است خودشان زودتر شكست را بپذیرند.

1400/10/11
|
11:45
|

به گزارش رادیو اقتصاد سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ‌كننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفتگو با برنامه طلوع بی پایان گفت: رزمایش پیامبر اعظم اثبات كرد كه ما قادر به انهدام نقطه صفر پایگاه های شبیه سازی شده اسرائیل هستیم و همین امر پیامی است به اسرائیل كه شكست را پذیرفته و منطقه را ترك كند.

وی افزود: برخی از مسئولان در مقابل یاوه گویی های اسرائیل اعلام می كنند اگر دست از پا خطا كند ما پاسخ خواهیم داد ولی باید گفت اسرائِیل در حد و اندازه خطا نمی باشد و توسط نیروهای زمینی مقاومت منطقه كه به رهبری حاج قاسم سلیمانی شكل گرفته و بدون نیاز به نیروهای جمهوری اسلامی حذف و از بین خواهد رفت.

سردار نقدی با اشاره به رعب و وحشت قدرتمندان غرب از قدرت سردار سلیمانی و تلاش برای حذف او از شبكه های اجتماعی گفت: با شهادت سردار ما شاهد موجی از جریحه دار شدن عواطف انسانی بودیم تا جایی كه تشیع جنازه او در ایران و عراق به بزرگترین تشیع جنازه قرن مبدل شد و این عواطفی كه در قلب ها جاری شده دشمن را بر آن داشت تا سیاست حذف نام و عكس سردار در كلیه پیام رسان های تحت كنترل را در پیش بگیرند ولی نمی دانند كه عشق مردم به سردار حاصل مجاهدت های او است.

وی ادامه داد: مهم ترین ویژگی سردار سلیمانی ولایت مداری وی بود و گوشش را به روی همه به غیر ولی امر بسته بود و تحت فرمان ایشان از آوازه و شهرت گذشت و جان خود را برای دفاع از میهن و منطقه در طبق اخلاص قرار داد.

نقدی افزود: انتقام خون سردار نه با چند موشك به پایگاه های اسرائیلی و آمریكایی بلكه با كنار زدن نیروهای آنان از منطقه در حال شكل گیری است و با فرار كردن ارتش آمریكا از افغانستان و در حال حاضر با حكم مجلس و مردم عراق باید این كشور را نیز ترك كنند و با محو كامل از منطقه انتقام خون سردار دلها گرفته خواهد شد.

دسترسی سریع
طلوع بی پایان