ایران بانو "شنبه الی چهارشنبه" از ساعت 13:05 به مدت 15 دقیقه

رادیو اقتصاد

ايران بانو

در برنامه "ایران بانو" بشنوید: كارآفرینی در حوزه خدمات مالی و حسابداری

رادیو اقتصاد در برنامه "ایران بانو" دوشنبه 17 خرداد ماه، به سراغ كارآفرینی در حوزه خدمات مالی و حسابداری می رود.

1400/03/17
|
07:38

به گزارش روابط عمومی رادیو اقتصاد؛ هر فردی كه از خلاقیت های بالایی برخوردار باشد و بتواند برای هرگونه مشكلاتی كه برای خود و اجتماع به وجود آید راه كاری ارائه كند و با روحیه ی خطر پذیری بالایی بتواند به دنبال فرصت های شغلی جدیدی باشد یك كارآفرین شناخته می شود. اداره یك كسب ‌و كار سخت است. فرقی نمی‌كند كه به صورت آزاد كار می‌كنید یا مدیر ارشد اجرایی یك تیم بزرگ هستید؛ در هر صورت سخت است و گاهی اوقات، فرآیندهای عملیاتی به حاشیه رانده می‌شوند. این اتفاق برای بهترین شركت‌ها نیز رخ می‌دهد. دانش حسابداری اغلب یكی از این مواردی است كه همه می‌دانیم بسیار مهم است؛ اما یادگیری آن را پشت گوش می‌اندازیم. مزایای زیادی برای به ‌روز نگه داشتن دفاترتان وجود دارد كه فراتر از بایگانی مالیات در موعد مقرر است. اینكار فرصت‌های زیادی برای كسب‌ و كارتان خلق می‌كند و كمك می‌كند تا اپراتور بهتری باشید.

در این برنامه قصد داریم با بانوانی سر گفتگو را باز كنیم كه در دنیای حسابداری و مالی ابتكارات بسیاری را به ورطه عمل رسانده اند.

برنامه "ایران بانو" كاری از گروه اقتصاد و جامعه به تهیه كنندگی مهدخت نعمت زاده شنبه تا چهارشنبه ساعت 11:30 تقدیم شنوندگان محترم می گردد.

دسترسی سریع
ایران بانو