صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

"جمعه" از ساعت 10:05 به مدت 110 دقیقه

سخنگوی دولت گفت: روز قدس روز امنیت ملی، آرمان ملی و اخلاقی و انسانی بودن ایران است.

«علی ربیعی» در گفتگو با رادیو اقتصاد افزود: یک وجه حمایت از قدس شریف آرمان گرایی و در کنار مظلومان ایستادن و وجه دیگران آن بحث امنیت ملی و ادامه حیات ایران اسلامی است.

وی اظهارداشت: بطورکلی یک جریانی در دنیا ایران کوچک شده را می خواهد بنابراین جمهوری اسلامی در منطقه یا باید کوچک، خرد و کم قدرت باشد یا اگر نخواهد این اتفاق بیفتد با او مقابله می شود و کانون این تعادل هم با رژیم غاصب اسرائیل است.

سخنگوی دولت گفت: هم وجه آرمانی و ایستادن در کنار مظلوم با توجه به آموزه ها و ارزش های دینی، فرهنگ و سنت ایرانی وآرمان های انقلاب اسلامی و هم امنیت ملی و ادامه حیات ایران اسلامی برای ملت و دولت بسیار مهم است.

وی افزود: متاسفانه یک جریان سرمایه در دنیا به حمایت اسرائیل شکل گرفته که این جریان ایران بزرگ را نمی خواهد.

ربیعی بیان داشت: نسل جدید باید متوجه این موضوع باشد وقتی حرف از قدس زده می شود در واقع حرف از ایران بزرگ و قدرتمند هم مطرح است.

وی ادامه داد: شاید در حال حاضر مردم به نحو باید و شاید احساس نکنند اسرائیل چقدر در ایران دخالت می کند و این موضوع هم به خوبی برای مردم بازگو نشده است.

سخنگوی دولت گفت: چه کسانی در دنیا از اعمال تحریم ها علیه ایران شادمان شدند، چه کسانی در دنیا اساس تحریم علیه ایران را فراهم کردند، چه کسانی از بزرگ شدن، رشد و توسعه ایران ناراحت هستند،چه کسانی در ترور دانشمندان هسته ای ایران دخیل بودند و ....

وی افزود: متاسفانه رد پای رژیم غاصب اسرائیل در همه این موضوعات و حتی بیشتر دیده می شود.

ربیعی اظهارداشت: رژیم غاصب اسرائیل یک غده سرطانی است و باید از بین برود.

وی یادآورشد: بر هیچ فرد آزاده ای در دنیا پوشیده نیست که رژیم اشغالگر قدس مظهر و نماد همه پلیدی ها و ظلم هاست از این جهت وظیفه همه آزادی خواهان جهان است که ضمن تکریم روز قدس انزجار خود را از این رژیم اشغالگر اعلام کنند.

«میدان فلسطین» نام ویژه برنامه ای به مناسبت روز قدس است که به تهیه کنندگی حمیدرضا کجوری روز جمعه دوم خرداد ماه سال 99 از ساعت 10 صبح به مدت 110 دقیقه بصورت زنده روی آنتن شبکه رادیویی اقتصاد قرار می گیرد علاقمندان می توانند جهت دریافت فایل صوتی برنامه به سایت این رادیو مراجعه کنند.

مرتبط با این برنامه

  • امسال دلهای همه ی مسلمانان با فلسطینیان همراه است

  • روز قدس در هیچ شرایطی فراموش نمی شود

  • قضیه فلسطین و قدس یک مسئله انسانی است

  • آزادی قدس با جهاد همه جانبه در زیر سایه اسلام

  • هیچ تهدیدی بالاتر از تهدید اسرائیل برای ایران نیست

  • مخابره پیام روز قدس از طریق فضای مجازی

  • روز قدس روزنابودی اسرائیل است

  • بیداری جهان اسلام در "میدان فلسطین"