صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

"جمعه" از ساعت 10:05 به مدت 110 دقیقه

قائم مقام جمعیت دفاع از مردم فلسطین گفت: امسال پیام روز جهانی قدس از طریق فضای مجازی به سراسر جهان مخابره خواهد شد.

«مهدی شکیبایی» در گفتگو با رادیو اقتصاد افزود: متاسفانه شیوع ویروس کرونا تاثیر عمیقی بر کنش ها و رفتارهای سیاسی و اجتماعی ملت های دنیا گذاشته و این قضیه برکسی پوشیده نیست.

وی اظهارداشت: روز قدس هم به عنوان یک رفتار اجتماعی از سوی ملت های دنیا تحت تاثیر این موضوع قرار گرفته است.

قائم مقام جمعیت دفاع از مردم فلسطین گفت: راهپیمایی روز قدس که همه ساله بصورت چشمگیری به خصوص در یک دهه اخیر در نقاط مختلف دنیا برگزار می شد امسال بصورت میدانی برگزار نمی شود.

وی افزود: این مراسم در برخی از شهرهای ایران که از سوی ستاد ملی کرونا وضعیت سفید اعلام شده برگزار می شود.

شکیبایی تصریح کرد: طبق معمول تهران به عنوان پایتخت سیاسی کشور یک پیام ویژه ای هر ساله با برگزاری مراسم روز جهانی قدس به تمام دنیا مخابره می کرد که امسال بواسطه شیوع کرونا این پیام به آن گستردگی و وضعیت سابق نخواهد بود اما می شود همانطوری که دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران طی این سال ها تلاش کرده اند از طریق رسانه های نوپدیده مثل شبکه های مختلفی موبایلی به نوعی بر کنش ها و رفتارهای سیاسی و اجتماعی در کشور تاثیربگذارند و متاسفانه تا حدود زیادی هم موفق بوده اند از همین مسیر این تاثیرگذاری متقابل را داشت.

وی اظهارداشت: فضای مجازی می تواند کمک کند تا پیام روز جهانی قدس که همان پیام همدردی و همبستگی است به خوبی در سرتاسر جهان مخابره شود.

قائم مقام جمعیت دفاع از مردم فلسطین افزود: حاج قاسم سلیمانی یک ارتش اسلامی تشکیل داده که این ارتش اکنون پشت دروازه های فلسطین است.

وی در ادامه اظهار امید واری کرد که با پیش بینی حضرت امام و مقام معظم رهبری در خصوص اقامه نماز آزادی در بیت المقدس این مهم با تشکیل ارتش اسلامی از سوی حاج قاسم سلیمانی بزودی محقق شود.

«میدان فلسطین» نام ویژه برنامه ای به مناسبت روز قدس است که به تهیه کنندگی حمیدرضا کجوری روز جمعه دوم خرداد ماه سال 99 از ساعت 10 صبح به مدت 110 دقیقه بصورت زنده روی آنتن شبکه رادیویی اقتصاد قرار می گیرد علاقمندان می توانند جهت دریافت فایل صوتی برنامه به سایت این رادیو مراجعه کنند.

مرتبط با این برنامه

  • امسال دلهای همه ی مسلمانان با فلسطینیان همراه است

  • روز قدس در هیچ شرایطی فراموش نمی شود

  • قضیه فلسطین و قدس یک مسئله انسانی است

  • آزادی قدس با جهاد همه جانبه در زیر سایه اسلام

  • روز قدس روز امنیت ملی کشور است

  • هیچ تهدیدی بالاتر از تهدید اسرائیل برای ایران نیست

  • روز قدس روزنابودی اسرائیل است

  • بیداری جهان اسلام در "میدان فلسطین"