تابلوی واردات شنبه الی چهارشنبه از ساعت 16:05 به مدت 45 دقیقه

رادیو اقتصاد

تابلوي واردات

در رادیو اقتصاد بشنوید: واردات سالانه 25 تن دستمال مرطوب به كشور

برنامه "تابلوی واردات" چهارشنبه 25 آبان ماه با موضوع واردات سالانه 25 تن دستمال مرطوب به كشور در خدمت شنوندگان خواهد بود.

1401/08/25
|
08:17
|

به گزارش روابط عمومی رادیو اقتصاد؛ یكی از ساده ترین لوازمی كه برای نظافت مورد استفاده قرار می گیرند، انواع دستمال مرطوب است. این دستمال ها قدرت جذب بالایی برای پاك كردن گرد و غبار و آلودگی های مایع دارند! این پاك كننده ها در زمان بسیار كوتاهی آلودگی های سطحی را از بین می برند.

در ساخت این دستمال های مرطوب از موادی چون ایزوپروپیل الكلی استفاده می شود. برای افزایش نرمی و لطافت دستمال و ایجاد رایحه خوش در آن ها، لوسیون ها و نرم كننده های به خصوصی به كار می روند. این وسایل بهداشتی از لوازم ضروری و پر اهمیت در طول سفر هستند.

استفاده از این دستمال ها برای مراقبت از پوست انجام می شود. شما می توانید هر یك از آن ها را برای استفاده روزانه در كیف دستی خود قرار دهید. این دستمال ها وزن بسیار سبكی دارند و جا به جایی و حمل و نقل آن ها كار ساده ای است. قیمت ارزان این دستمال ها و دسترسی آسان به آن ها در همه سوپر ماركت ها، داروخانه ها و… از مزایای استفاده از این محصولات به شمار می رود.
در برنامه امروز كارشناسان و دست اندركاران در مورد واردات سالانه 25 تن دستمال مرطوب به كشور صحبت می كنند.

برنامه " تابلوی واردات " كاری از گروه صنعت و بازرگانی به تهیه كنندگی راضیه حسینعلی روزهای زوج ساعت 16:05 به مدت 45 دقیقه از شبكه رادیویی اقتصاد پخش می شود.

دسترسی سریع
تابلوی واردات