شب آفتابی "شنبه الی چهارشنبه" از ساعت 22:05 به مدت 100 دقیقه

در رادیو اقتصاد خواهید شنید نگاهی به كسب و كارهای صنعت كشاورزی

برنامه «شب آفتابی» یكشنبه 19 شهریور، نگاهی به كسب و كارهای صنعت كشاورزی خواهد داشت.

1402/06/19
|
11:14
|

به گزارش روابط عمومی رادیو اقتصاد، تا حالا شده توی تلویزیون ادمایی رو ببینید كه ایده های كشاورزی خیلی معمولی داشتن، اما به واسطه همون ایده ها تونستن هم اشتغال زایی كنن هم خودشون هم سود ببرن؟ اما چطوری این اتفاق می افته؟ این افراد به این نتیجه رسیدن كه كشاورزی به روش سنتی اون طور كه باید دیگه جواب نمیده به همین خاطر روش های نوین را جایگزین روش های قدیمی كردن.

اگه یه سرچ كوچیك تو اینترنت داشته باشید متوجه می شید كه كسب و كار كشاورزی یكی از مشاغل پردرآمد توی دنیاست كه می تونه علاوه بر ایجاد شغل برای ده ها نفر ، پربازده هم باشه .

با توجه به مواردی كه گفتیم بازارهای جدید برای مشاغل مربوط به كشاورزی به وجود اومده . مثلاً پرورش گیاهان تزئینی ، گلخانه‌های صیفی جات ، پرورش گیاهان دارویی و خیلی موارد دیگه كه ما می تونیم اون ها را راه اندازی كنیم ، چون هم بسترهای زیادی برای این موضوع وجود داره ، هم اینكه افراد زیادی توی این حوزه ها وجود نداره، به همین خاطر یك فرصت عالی برای افرادی كه به این نوع كسب و كارها علاقه دارن.

كارشناسان در برنامه امشب راجع به كسب و كارهای صنعت كشاورزی مطالبی را بیان می كنند.

از دیگر مباحث مطرح در این برنامه می توان به مدیریت برداشت، نگهداشت و فروش محصولات باغی ، روش های افزایش درآمد و ارائه مطلوب محصولات باغی به بازار

برنامه «شب آفتابی» كاری از گروه «كارآفرینی و كسب‌وكار» كه روزهای شنبه تا چهارشنبه، ساعت 22:05 به روی آنتن می رود.

دسترسی سریع
شب آفتابی