شب آفتابی "شنبه الی چهارشنبه" از ساعت 22:05 به مدت 120 دقیقه

در برنامه «شب آفتابی» خواهیم شنید سبك‌های یادگیری و بهره‌گیری از آن برای توانمندسازی كاركنان

محور برنامه «شب آفتابی» دوشنبه 4 اردیبهشت، سبك‌های یادگیری و بهره‌گیری از آن برای توانمندسازی كاركنان خواهد بود.

1402/02/04
|
12:13
|

به گزارش روابط عمومی رادیو اقتصاد، امروزه با رشد بازار رقابتی جهانی، مدیران زمان كافی جهت كنترل تك تك كاركنان را ندارند و درگیر شناسایی فرصتهای خارجی و داخلی سازمان هستند. در چنین شرایطی بخشی از مهترین امور بر عهده كاركنان خواهد بود و كاركنان زمانی می توانند این وظایف را به درستی انجام دهند كه از مهارت، تخصص و دانش كافی برخوردار باشند.

كاركنان مهمترین دارایی سازمان هستند و میزان توانمندی و تخصص آنها ارتباط مستقیمی بر موفقیت سازمان دارد. همچنین سازمانها برای ورود به عرصه های رقابتی بین المللی به نیروهای توانمند و متخصص نیاز دارد. برای توانمند سازی نیاز است تا تمامی افراد اعم از كاركنان خط مقدم تا مدیران سطح بالا همواره در تلاش باشند تا مهارت و دانش خود را افزایش دهند.

برای توانمند سازی نیاز است تا تمامی افراد اعم از كاركنان خط مقدم تا مدیران سطح بالا همواره در تلاش باشند تا مهارت و دانش خود را افزایش دهند. توانمند سازی كاركنان موضوعی است كه با تغییرات محیطی و افزایش رقابت جهانی، در كانون توجه مدیران قرار گرفته است.

نیروهای توانمند مسئولیت پذیرتر و با انگیزه تر هستند و رضایت شغلی بیشتری نیز دارند. كسب مهارت افراد را قادر می كند تا خلاق تر و نوآورتر عمل كنند. اینگونه سازمان با داشتن كاركنان توانمند و متخصص پیشرفت چشمگیری خواهد داشت و در عرصه های جهانی موفق تر عمل میكند.

در این برنامه، میهمانان به تشریح موضوع سبك‌های یادگیری و بهره‌گیری از آن برای توانمندسازی كاركنان خواهد بود.

برنامه «شب آفتابی» كاری از گروه «كارآفرینی و كسب‌وكار» به تهیه‌كنندگی خانم «نازنین كتابچی» و آقای «اسماعیل علی پناه» و گویندگی خانم «فاطمه شعبانی» و خانم «نوشین تاجداری» است كه در روزهای شنبه تا چهارشنبه، ساعت 22:05 و به مدت 55 دقیقه از شبكه رادیویی اقتصاد پخش می‌شود.

دسترسی سریع
شب آفتابی