رهیافت یكشنبه الی چهارشنبه از ساعت 21:05 به مدت 55 دقیقه

بیانیه گام دوم انقلاب؛ یك نظام فكری و اندیشه ای است

رئیس اندیشگاه بیانیه گام دوم انقلاب گفت: بیانیه گام دوم انقلاب فراتر از سند؛ و یك نظام فكری و اندیشه ای است. این بیاینه استمرار حركت امام خمینی (ره) را تضمین می كند‌.

1402/11/25
|
09:28
|

حجت‌الاسلام علی ذوعلم رئیس اندیشگاه بیانیه گام دوم انقلاب در گفت و گو با برنامه رهیافت اظهار داشت: بیانیه گام دوم فراتر از سند و یك نظام فكری و اندیشه ای است. این بیاینه استمرار حركت امام خمینی (ره) را تضمین می كند‌.

وی افزود: باید بررسی كنیم دستگاه های اقتصاد كشور علی رغم ادعاهایی كه دارند تا چه اندازه در جهت تحول ساختارهای اقتصادی حركت كرده اند.

ذوعلم گفت: باید بتوانیم اقتصاد مستقل مبتی بر داشته های خودمان را دنبال و از ظرفیت های موجود در كشورمان استفاده كنیم. سرمایه داران و ثروتمندان كشور باید با یك نگاه انقلابی و متعهدانه با مسائل اقتصادی كشور برخورد كنند.

این مقام مسئول تاكید كرد: متاسفانه كمتر به این واقعیت تلخ توجه می كنیم و نقش سرمایه داران و متمولان جامعه در رفع مشكلات اقتصادی كشور را نادیده مبگیریم. اگر یك سرمایه دار از بازار آشفته ارزی سو استفاده میكند باید مواخذه شود؛ زیرا آن سرمایه دار در سایه امكانات این كشور بدست آورده است.

دسترسی سریع
رهیافت