رهیافت یكشنبه الی چهارشنبه از ساعت 21:05 به مدت 55 دقیقه

رئیس جمهور رسانه های آمریكا را به تفكر درباره رفتارشان وا داشت

یك كارشناس مسائل بین‌الملل گفت: رئیس جمهور در نشستی كه با رسانه های آمریكایی داشت و پرسش هایی كه از آنها داشت، آنان را به تكاپو و تفكر در خصوص رفتار رسانه ایشان وا داشت.

1402/06/29
|
13:32
|

قادری كارشناس مسائل بین‌الملل در گفت و گو با برنامه «رهیافت» درخصوص حضور رئیس جمهور در سازمان ملل متحد اظهار داشت: رئیس جمهور در نشستی كه با رسانه های آمریكایی داشت و پرسش هایی كه از آنها داشت، آنان را به تكاپو و تفكر در خصوص رفتار رسانه ایشان وا داشت.

رئیس جمهور با حضور در سازمان ملل متحد در انتشار پیام ملت ایران پس از یك سال دشمنی مستمرغربی ها علیه ایران، موفق بوده است.

این كارشناس مسائل سیاسی تصریح كرد: راهبرد منزوی سازی ایران توسط آمریكا موفق نبوده است. عضویت ایران در «بریكس» و «سازمان همكاری های شانگهای» نشان دهده گستردگی روابط ایران با سایر كشورهای جهان است.

قادری افزود: رسانه های غربی تلاش می كنند با دروغ پردازی و سیاه نمایی چهره وارونه ای از ایران نشان دهند. رئیس جمهور تلاش می كند زوایای پنهان وچهره واقعی ایران را به كشورهای جهان معرفی كند.

وی خاطر نشان كرد: تقریبا تمام دنیا متوجه این موضوع شدند كه ایران یك بازیگر فعال، توانمند و با ظرفیت بالا در منطقه است و با رویكرد متوازن و برابر به جهان توجه می كند.

دسترسی سریع
رهیافت