رهیافت "شنبه الی چهارشنبه" از ساعت 21:05 به مدت 55 دقیقه

70 نوع محصول در سازمان اقتصادی كوثر تولید می‌شود +فایل صوتی

مدیرعامل سازمان اقتصادی كوثر از تولید 70 نوع محصول در شركت‌های زیرمجموعه این سازمان در كشور خبر داد.

1401/12/23
|
10:11
|

«ناصر فخاری» در برنامه رهیافت رادیو اقتصاد افزود: سازمان اقتصادی كوثر زیر مجموعه بنیاد شهید و امور ایثارگران است كه بخشی از هزینه‌ها و معیشت جامعه ایثارگری از طریق این سازمان تامین می‌شود.

وی همچنین اظهارداشت: هم اكنون نزدیك به 40 شركت در هفت حوزه كاری از جمله كشاورزی، معادن، صنایع، خدمات مالی و سرمایه گذاری، برق و انرژی و همینطور عمران و ساختمان در مجموعه سازمان اقتصادی كوثر مشغول فعالیت هستند.

مدیرعامل سازمان اقتصادی كوثر گفت: در حال حاضر بیش از 70 نوع محصول اعم از مواد خوراكی، كالاهای اساسی، سیم، كابل، الكتروموتور، روغن و نظایر این در شركت‌های زیر مجموعه سازمان تولید می‌شود.

وی در ادامه افزود: تلاش براینكه تمامی آحاد مردم بویژه جامعه ایثارگران سراسر كشور از طعم وجود این محصولات بهره‌مند شود.

فخاری با بیان اینكه از 44 سال پیش تا به امروز شاید آنطوری كه باید خانواده ایثارگران در كشور تكریم نشده اند، اظهارداشت: اینكه خانواده شهید و ایثارگر برای نیازی به بنیاد شهید مراجعه كند این دور ازشان آنان است بلكه مسئولان و متولیان امر باید به درب منازل خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران مراجعه و در خدمت آنان باشند.

وی همچنین از افتتاح بازار مشترك كوثر خبرداد و گفت: تمامی محصولات این سازمان در یك سامانه‌ای به نام« بامك » عرضه و جامعه ایثارگری می‌توانند درخواست خود را در سامانه مزبور ثبت كنند و در نهایت محصول مدنظررا به قیمت كارخانه درب منزل خود تحویل گیرند.

مدیرعامل سازمان اقتصادی كوثر افزود: سامانه بامك بازار مشترك كوثر طی چند روز پیش رونمایی شده بود اما امروز مجموعه فیزیكی این بازار افتتاح و محصولات پروتئینی و لوازم خانگی در فروشگاه مزبور عرضه شد از اینرو عموم مردم بویژه جامعه ایثارگری می‌توانند از این فروشگاه خرید كنند.

دسترسی سریع
رهیافت