بهارستان جمعه از ساعت 15:00 به مدت 40 دقیقه

برنامه "بهارستان" شركت های دانش بنیان و بررسی ساز و كارهای صحیح حمایتی از آنها

برنامه "بهارستان" جمعه 19 اسفند ماه به موضوع شركت های دانش بنیان و بررسی ساز و كارهای صحیح حمایتی از آنها اختصاص خواهد داشت.

1401/12/18
|
09:14
|

به گزارش رادیو اقتصاد؛ حمایت از كالای ایرانی در دوران مدرن تنها به این معنی نیست كه از تولید كنندگان كلان حمایت شود. بلكه باید حمایت از شركت های كوچك و دانش بنیان را نیز در نظر داشت. این شركت‌ها با وجود كوچك بودن، از دانش بالای نخبگان بهره می برند كه توسعه این شركت ها می تواند تحولات بسیاری را در زمینه های تكنولوژیك ایجاد كند و باید با شناخت بازار صحیح محصولات دانش بنیان از آن ها حمایت شود. زمینه‌ای كه در حال حاضر كشور به شدت به آن نیاز دارد. چرا كه توسعه تكنولوژیك می‌تواند نیازهای بسیاری را در صنعت كشور برطرف كند، نیازهایی كه در روزهای تحریم به سختی مرتفع می‌شوند. بر این اساس می‌توان دریافت كه شركت‌های دانش بنیان نقشی اساسی در حمایت از كالای ایرانی خواهند داشت.

در برنامه امروز در خدمت جعفر قادری نماینده مجلس یازدهم، مهرداد ویس كرمی عضو كمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی و غلامحسین رضوانی عضو كمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی خواهیم بود و در مورد شركت های دانش بنیان و بررسی ساز و كارهای صحیح حمایتی از آنها، ارتقای شفافیت بودجه شركت های دولتی و تعیین ساز و كارهای آن صحبت می كنند.

برنامه "بهارستان" جمعه ها ساعت 15:00 از شبكه رادیویی اقتصاد موج اف ام ردیف 98 مگاهرتز به روی آنتن می رود.

دسترسی سریع
بهارستان