روی خط اقتصاد شنبه الی سه شنبه از ساعت 19:05 به مدت 45 دقیقه

رادیو اقتصاد

روي خط اقتصاد

یك كارشناس رسانه در گفتگو با رادیو اقتصاد گفت: رسانه های معاند در بحث واكسن های آلوده آمریكایی سكوت كردند

البرزی كارشناس رسانه گفت: رسانه های معاند كه وظیفه ایجاد واكسن حراسی برای ملت ایران دارند، در برابر واكسن های آلوده مدرنا سكوت اختیار كردند .

1400/06/08
|
15:17

یك كارشناس رسانه در گفتگو با رادیو اقتصاد گفت:
رسانه های معاند در بحث واكسن های آلوده آمریكایی سكوت كردند
البرزی كارشناس رسانه گفت: رسانه های معاند كه وظیفه ایجاد واكسن حراسی برای ملت ایران دارند، در برابر واكسن های آلوده مدرنا سكوت اختیار كردند .
به گزارش رادیو اقتصاد البرزی كارشناس رسانه در گفتگو با برنامه روی خط اقتصاد گفت: ایران از معدود كشور های دنیاست كه عملیات روانی گسترده ای برای آن حال اجراست.

وی افزود: بسیاری از شبكه های ماهواره ای فارسی زبان به منظور ایجاد هجمه در ایران راه اندازی شده است كه این تعداد برای یك زبان بی نظیر است .

كارشناس رسانه ادامه داد: از ابتدای كرونا شبكه های مختلف به طور همزمان در پی ناامید كردن ملت ایران هستند وهزینه های گزافی نیز برای این عملیات می پردازند.

البرزی ادامه داد : این شبكه ها با ایجاد جو واكسن حراسی در پی امتداد كرونا در ایران هستند كه بین ملت و مسئولان شفاف ایجاد نمایند و این در حالی است كه در واكسن های آلوده آمریكایی فقط رسانه های ژاپن و شبكه بهداشت آن كشور اطلاع رسانی كرد .

وی افزود: ماموریت رسانه های بیگانه ایجاد عملیات روانی در ایران است كه مسائل روز همچون برق، آب ، بنزین و غیره را مورد توجه قرار می دهند.

دسترسی سریع
روی خط اقتصاد