روی خط اقتصاد شنبه الی سه شنبه از ساعت 19:05 به مدت 45 دقیقه

رادیو اقتصاد

روي خط اقتصاد

مصطفی برزكار: راه اندازی جنگ نرم رسانه ای برای فروش واكسن های آلوده آمریكایی

یك كارشناس سیاسی گفت: آمریكا برای فروش واكسن های آلوده خود به كشور ها از فضای مجازی برای پیروزی در جنگ نرم بهره گیری می كند.

1400/06/07
|
11:23

به گزارش رادیو اقتصاد مصطفی برزكار كارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با برنامه روی خط اقتصاد گفت: آمریكا در حالی كه از فضای مجازی برای غلبه بر اذهان برخی مردم بهره می برد و سعی در فروش واكسن های خود دارد، هنوز قادر به كنترل كرونا در كشور خود نیست و بیشترین آمار ابتلا و فوتی را به خود اختصاص داده است.

وی ضمن تاكید بر مطالبات بر حق مردم برای دریافت واكسن كرونا افزود: بنا بر تاكید مقام معظم رهبری و ریئس جمهور هرچه سریعتر می بایست از مبادی متعارف واكسن های مورد نیاز كشور تامین شود ولی باید با هوشیاری و تصمیم گیری درست، از كشورهایی واكسن تهیه كنیم كه جان میلیون ها هموطن خود را با مخاطره روبرو نكینم.

برزكار با اشاره به تحریم های ظالمانه آمریكا به خصوص در مورد تهیه داروهای مورد نیاز مردم گفت: ما شاهد بیماری بسیار سخت پروانه ای هستیم ولی آمریكا با تحت فشار قرار دادن سایر كشور ها مانع از ورود داروی این بیماری می شود.

وی ادامه داد: اعتماد به غرب و مشكلات ایجاد شده در سال های گذشته بر همگان ثابت شده كه می توان به ارسال خون های آلوه فرانسوی برای بیماران هموفیلی اشاره كرد.

وی خاطر نشان كرد: آمریكا از سیاست های پلیدانه برای تشویش اذهان و موج اخبار منفی بهره میبرد و برخی از رسانه ها نیز با انتشار اخبار دروغین و روایت های نادرست به این كشور خدمت می كنند.

دسترسی سریع
روی خط اقتصاد