روی خط اقتصاد شنبه الی چهارشنبه از ساعت 19:05 به مدت 45 دقیقه

رادیو اقتصاد

روي خط اقتصاد

بهرامی در گفتگو با رادیو اقتصاد عنوان كرد: بازارهای بین المللی در حالت آرامش +صوت

یك كارشناس اقتصادی درخصوص وضعیت بازار طلا، نفت و ارز گفت: بازارهای بین المللی امروز (دوشنبه) روز آرامی را پشت سرگذاشت و قیمت ها نیز روی ریل ثابت بود.

1396/07/25
|
15:17
|

بهنام بهرامی در برنامه «روی خط اقتصاد» رادیو اقتصاد افزود: تثبیت قیمت ها و سكنون در بازار های بین المللی ناشی از سردرگمی سرمایه گذاران و آمارهای ناامید كننده از اقتصاد آمریكاست.

وی در ادامه با اعلام اینكه پنجشنبه هفته جاری آمارهای اقتصادی چین منتشر می شود، اظهارداشت: پیش بینی ها خیلی امیدوار كننده نیست وبه عبارتی ضعیف تر از حد انتظار است.

این كارشناس اقتصادی درخصوص وضعیت بازار طلا، نفت و ارز گفت: هم اكنون بازار در حالت آرامش بسر می برد اما همچنان روند طلا از منظر تكنیكال رو به بالا نشان می دهد.

وی افزود: سخنان «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریكا در خصوص برجام دور از انتظار نبود و همه به این اظهارات واقف بودند و بارها هم مطرح شده بود منتها واكنش های كه در مقابل این صحبت ها در آینده بروز و ظهور پیدا می كند بازار را به لحاظ سیاسی و اقتصادی با سردگمی عمیقی مواجه كرده است.

بهرامی در بخش دیگری از سخنان خود اظهارداشت: قیمت ارز مرجع (دلار) امروز در بازار داخلی 30 ریال افزایش یافت.

وی در مصاحبه با رادیو اقتصاد افزود: قیمت دلار هم در بازار آزاد با احتساب شش تومان افزایش به چهار هزار و 14 تومان رسید.

این كارشناس اقتصادی درخصوص وضعیت بازار طلا، نفت و ارز اذعان داشت: قیمت سكه امروز در بازار داخلی به یك میلیون و 315 هزار و 500 تومان رسید و تنها پنج هزار تومان نسبت به روز گذشته افزایش را نشان می دهد.

وی در ادامه با اعلام اینكه نفت برنت امروز به 57 دلار و 64 سنت رسید، یادآورشد: در شرایط حاضر وضعیت نفت از تمامی شاخص ها بهتر و همچنان در حال افزایش قیمت است.

برنامه «روی خط اقتصاد» كاری از گروه اقتصاد و جامعه شبكه رادیویی اقتصاد است كه از شنبه تا پنجشنبه هر روز راس ساعت 19 به مدت 55 دقیقه با هدف تحلیل و بررسی مهمترین خبرهای اقتصادی ایران و جهان به منظور اطلاع رسانی و آگاه كردن مخاطبان بر روی موج اف ام ردیف 98 مگاهرتز قرار می‌گیرد وعلاقه مندان می‌توانند برای دریافت فایل صوتی برنامه به سایت این رادیو مراجعه كنند.

دسترسی سریع
روی خط اقتصاد