روی خط اقتصاد شنبه الی چهارشنبه از ساعت 19:05 به مدت 45 دقیقه

رادیو اقتصاد

روي خط اقتصاد

علی توسطی برگزاری نمایشگاه‌های بهاره بهتر از برگزار نشدن است +فایل صوتی

رئیس اتاق اصناف تهران گفت: مسئولان اتاق اصناف بعد از دوران كرونا با هماهنگی سازمان‌های مرتبط نظارتی بالا دستی به این نتیجه رسیدند كه برگزاری نمایشگاه‌های بهاره بهتر از برگزار نشدن این نوع نمایشگاه هاست.

1401/12/16
|
10:51
|

«علی توسطی» در برنامه روی خط اقتصاد رادیو اقتصاد افزود: این نمایشگاه‌ها برای رفع نیازها وحوائج قشر خاصی از جامعه یعنی قشر متوسط به پائین طراحی و برگزار می شود.

وی همچنین اظهارداشت: اتاق اصناف بدون هیچگونه تمایزی بین اصناف تولیدی، توزیعی و خدماتی طی سال در تدوین و تصویب آئین نامه ها، حمایت و صیانت از مصالح صنفی در خدمت اصناف بوده اما در ایام پایانی سال با توجه به شرایط خاصی كه وجود دارد نسبت به برگزاری نمایشگاه‌های بهاره نیز اقدام می كند.

رئیس اتاق اصناف تهران با بیان اینكه نمایشگاه‌های بهاره همزمان با نیمه شعبان كار خود را آغاز خواهند كرد، گفت: این نمایشگاه هااز 17 تا 26 اسفند ماه سال جاری به مدت 10 روز از ساعت 10 صبح تا 22 شب فعالیت خواهند داشت.

وی در ادامه افزود: انواع كالاهای مورد نیاز شب عید مردم در فروشگاه‌های بهاره با تخفیف 5 تا 30 درصدی عرضه می‌شود.

توسطی اظهارداشت: نمایشگاه‌های بهاره امسال در 5 نقطه تهران شامل پارك ارم، مصلی امام خمینی (ره)، حكیمیه، بوستان ولایت و فرهنگسرای خاوران برگزار خواهد شد.

وی عنوان كرد: هدف از برگزاری نمایشگاه‌های بهاره حمایت از تولیدكنندگانی كه در تلاشند با وجود بحران‌های كرونا و تحریم همچنان سرپا بمانند و محصولات خود را به قیمت منصفانه به مصرف كننده نهایی ارائه دهند.

رئیس اتاق اصناف تهران یادآورشد: كالاهای مورد عرضه در نمایشگاه‌های بهاره می‌توان به آجیل و خشكبار، لوازم و محصولات قنادی، انواع منسوجات، پوشاك، كیف و كفش، مصنوعات چرمی، كالای خواب، مواد غذایی، گوشت، مرغ و میوه اشاره كرد.

دسترسی سریع
روی خط اقتصاد