روی خط اقتصاد شنبه الی چهارشنبه از ساعت 19:05 به مدت 45 دقیقه

رادیو اقتصاد

روي خط اقتصاد

محسنعلی گلشنی: منطقه چابهار بهشت آبزی‌ پروری ایران است

مدیرعامل شركت سرمایه‌گذاری، توسعه تجارت و صید صنعتی سازمان منطقه آزاد چابهار از این منطقه به عنوان بهشت آبزی‌ پروری كشور یاد كرد.

1401/11/12
|
13:04
|

«محسنعلی گلشنی» در روی خط اقتصاد رادیو اقتصاد افزود: هم اكنون چابهار به لحاظ مباحث شیلاتی رتبه نخست كشور را دارد.

وی در ادامه با بیان اینكه منطقه چابهار 70 درصد تن ماهیان كشور را تامین می‌كند، اظهارداشت: در حال حاضر ماهی مورد نیاز 110 كارخانه تن ماهی در ایران از این منطقه در حال تامین است.

مدیرعامل شركت سرمایه‌گذاری، توسعه تجارت و صید صنعتی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: منطقه چابهار دارای آب و هوای حاره‌ای است از اینرو تمامی محصولات حاره‌ای مثل نارگیل، پاپایا، چیكو، موز و غیره در این منطقه تولید می‌شود.

وی ضمن اشاره به فرصت‌های سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد چابهار و سواحل مكران افزود: از تمامی سرمایه گذاران دعوت می‌شود برای سرمایه‌گذاری در این منطقه حضور بهم رسانند.

گلشنی اظهارداشت: امكانات لازم برای سرمایه گذاران از قبیل اسكان و دیگر حمایت‌های ضروری در منطقه فراهم و مشكلی در این حوزه وجود ندارد.

وی عنوان كرد: سرمایه گذارانی كه برای سرمایه‌گذاری به سواحل مكران و منطقه چابهار مراجعه می‌كنند منطقه آزاد برای بحث اسكان و تامین دیگر امكانات موردنیاز هموطنان از هیچ تلاشی دریغ نخواهد كرد.

مدیرعامل شركت سرمایه‌گذاری، توسعه تجارت و صید صنعتی سازمان منطقه آزاد چابهار یادآور شد: توریسم، اكوتوریسم، پتروشیمی، فولاد، كشتی‌سازی، شیلات، كشاورزی و بسیاری موارد از جمله فرصت‌ های سرمایه‌گذاری در این منطقه است.

دسترسی سریع
روی خط اقتصاد