روز از نو "شنبه الی پنج شنبه" از ساعت 07:05 به مدت 85 دقیقه

محمدعلی مومنی ها: معاون بین الملل بسیج مستضعفین از جهانی شدن تفكر بسیج خبر داد

مومنی گفت: یكی از رویكردها در سازمان بسیج به سمت بین المللی شدن آن است.

1400/09/02
|
16:33

به گزارش رادیو اقتصاد؛ محمدعلی مومنی ها معاون بین الملل سازمان بسیج مستضعفین در گفتگو با برنامه روز از نو رادیو اقتصاد از جهانی شدن تفكر بسیج خبر داد و گفت:امروز با نام گذاری بسیج عزت ملی و مرزبندی با دشمن است و دومین اجلاس حمایت از مردم مظلوم یمن در دستور كار است و همانطور كه حضرت امام (ره) پس از تشكیل بسیج به دنبال جهانی شدن بسیج بودند.

معاون بین الملل سازمان بسیج مستضعفین گفت: گام دوم انقلاب، گام تمدن‌سازی بوده كه نیازمند گفتمان‌سازی است‌ و بسیج عزت ملی و مرزبندی با دشمن است؛ با نفس كشیدن تفكر بسیجی، مرز جغرافیایی و همچنین اعتقادی و عقیدتی حفظ می‌شود.

وی ادامه داد: مرز اول جغرافیایی است كه محدود به خاك و سرزمین بوده و به لطف جوانان غیور این مرز و بوم طی سال‌ها به‌خوبی حفظ شده است، اما مرزبندی بعدی كه به مراتب از مرز قبلی مهم‌تر است مرز اعتقادی و عقیدتی است؛ در این مرز مجموعه آرمان‌ها و ارزش‌های یك ملت مد‌نظر است كه باید حفظ و تقویت شود و افراد اجازه ندهند كه این ارزش‌ها و باورها تضعیف شوند.

محمد علی مومنی ها معاون بین الملل سازمان بسیج مستضعفین در پایان ضمن تاكید بر مظلومیت مردم یمن تاكید كرد: امروز یمن به الگو تبدیل شده است و ان شاء الله این الگوسازی در سراسر جهان اسلام اتفاق بیافتد و در آخر اینكه در این همایش كه با حضور مقامات داخلی و خارجی برگزار می شود می‌خواهیم این پیام را به جهان برسانیم كه یمن می‌تواند محور تحول در جهان اسلام باشد. بنابراین نام همایش را یمن محور تحول و خودباوری در جهان اسلام گذاشتیم.

دسترسی سریع
روز از نو