روز از نو "شنبه الی پنج شنبه" از ساعت 07:05 به مدت 85 دقیقه

ابراهیم درستی: عضو اتاق اصناف كشور از ارائه كارت واكسن برای صدور پروانه كسب در سراسر كشور و تهران خبر داد

درستی گفت: نصب كارت واكسن در واحدهای صنفی و لزوم ارائه كارت واكسن برای صدور پروانه كسب به كلیه اتحادیه و اصناف ابلاغ شده است.

1400/07/28
|
11:47

به گزارش رادیو اقتصاد؛ ابراهیم درستی عضو اتاق ایران و نایب رئیس اتاق اصناف تهران در گفتگو با برنامه روز از نو رادیو اقتصاد از ارائه كارت واكسن برای صدور پروانه كسب در سراسر كشور و تهران خبر داد و گفت: اتاق اصناف خیلی جلوتر در خواست واكسیناسیون برای صنوف كشور را داشته كه الحمدالله با زیاد شدن تزریق واكسن یكی از شروط گرفتن پروانه كسب و كار را داشتن كارت واكسن دانستیم كه باید اجباری شود.

وی افزود: صنوف با مردم بسیار در ارتباط هستند و روزانه مراجعه كننده بسیار است و حتی انتظار داریم تا محدودیت ها با رعایت مردم توسط دولت بر داشته شود چرا كه كسب و كار تالار های پذیرایی در شب انجام می شود.

درستی در ادامه گفت: اتاق اصناف با 324عضو فعال و حدود 5300 اتحادیه باید در حفظ سلامت خود و جامعه حتما دو دوره دوز را زده باشند.

درستی اظهار كرد: بازرسین اتاق اصناف برای كنترل در نصب كارت واكسن در واحدهای صنفی و همچنین لزوم ارائه كارت واكسن برای صدور پروانه كسب به اصناف كشور و تهران ابلاغ شده است.

دسترسی سریع
روز از نو