روز از نو "شنبه الی پنج شنبه" از ساعت 07:05 به مدت 85 دقیقه

پیمان حدادی: كارشناس بازار سرمایه و بورس از واكنش سبز بازار سهام با تغییر رئیس سازمان بورس خبر داد

حدادی گفت: اولین واكنش بازار سهام به تغییر رئیس سازمان بورس بازار سرمایه در روز های جاری، پس از چند ماه كه روند نزولی به خود گرفته بود، سبزپوش شد.

1400/07/26
|
08:37

به گزارش رادیو اقتصاد؛ پیمان حدادی كارشناس بازار سرمایه و بورس در برنامه روز از نو رادیو اقتصاد از واكنش سبز بازار سهام با تغییر رئیس سازمان بورس خبر داد و گفت: با تغییر رئیس سازمان بورس، و به نظر می رسد اعضای هییت مدیره از بورس كالا انتخاب شدند و دارای سابقه در بورس را دارند روند خوبی را خواهیم داشت و سهامداران حقیقی امیدوار به تغییر روند در وضعیت فعلی بورس شدند و رو به مثبت بوده است كه در پایان معاملات شاخص كل نسبت به روز چهارشنبه 40 هزار و 60 واحد رشد كرد و به سطح یك میلیون و 437 هزار و 446 واحد رسید بدین ترتیب با ثبت بیشترین رشد سال جاری، شاخص كل به كانال یك میلیون و 400 هزار واحد بازگشت.

وی افزود: با مشخص شدن گزارشات مالی شش ماهه بسیاری از شركت ها و مثبت بودن بیشتر آنها و برنامه های رئیس جدید در 7 محوری كه در برنامه خودشان دارند در زمانبندی مشخصی محقق شود و شاهد یك بازار سرمایه پویاتر نسبت به قبل باشیم.

پیمان حدادی كارشناس بازار سرمایه و بورس در پایان ابراز امیدواری كرد: سازمان بورس در دوره مدیریت جدید می‌بایست در اولین گام، اعتماد از دست رفته سهامداران حقیقی را ترمیم كند.

دسترسی سریع
روز از نو