روی خط بازار "شنبه الی چهارشنبه" از ساعت 10:10 به مدت 45 دقیقه

محمد مسیحی: 15 تیر 1400 آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی

مسیحی معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی كشور از آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی یا صاحبان مشاغل برای عملكرد سال 99 تا پایان روز 15 تیرماه خبر داد.

1400/04/15
|
10:59

به گزارش رادیو قتصاد محمد مسیحی، معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی كشور در برنامه روی خط بازار رادیو اقتصاد از آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی یا صاحبان مشاغل برای عملكرد سال 99 تا پایان روز 15 تیرماه خبر داد و گفت : اشخاص حقیقی (صاحبان مشاغل) باید اظهارنامه مالیاتی عملكرد سال 1399 خود را تا پایان روز 15 تیر به صورت الكترونیكی از طریق درگاه ملی مالیات به آدرس WWW.INTAMEDIA.IR ارسال و مالیات خود را پرداخت كنند.

وی با اشاره به ماده 100 قانون مالیات‌ها، برخورداری از هر نوع تسهیلات و معافیت‌های مالیاتی را منوط به ارائه الكترونیكی اظهارنامه مالیاتی در موعد مقرر قانونی دانست و گفت: فعالان اقتصادی به منظور بهره‌مندی از مشوق‌های قانونی نرخ صفر و یا هرگونه تسهیلات دیگر، باید اظهارنامه مالیاتی خود را در مهلت مقرر قانونی ارائه كنند.

معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی كشور در پایان با اشاره به شرایط ناشی از بیماری كرونا از مودیان خواست ضمن. بهره مندی از مزایای معافیت مالیاتی در تاریخ مقرر از هرگونه مراجعه غیرضروری به ادارات مالیاتی اجتناب كنند.

دسترسی سریع
روی خط بازار