روی خط بازار شنبه الی سه شنبه از ساعت 18:05 به مدت 45 دقیقه

هانی تحویل زاده: كمبود شیرخشك نوزاد به زودی جبران می شود

رئیس انجمن تولیدكنندگان شیرخشك نوزادگفت: بیش از 5 ماه ارز ترجیحی برای واردات مواد اولیه تولید شیر خشك اختصای نیافته بود.

1400/03/30
|
13:14

به گزارش رادیو اقتصاد هانی تحویل زاده اظهار داشت: هفته گذشته برخی از شركت‌های تولیدكننده شیر خشك برای واردات مواد اولیه ارز دولتی دریافت كردند و با توجه به این مسأله به نظر نمی‌رسد كه مشكلی در تولید و تأمین شیرخشك نوزاد و بازار این محصول ایجاد شود.

وی با اشاره به اینكه با تخصیص ارز به برخی از شركت‌های واردكننده از شرایط بحرانی تولید خارج شده ایم، تاكید كرد: از سازمان غذا و دارو درخواست داریم كه ارز مورد نیاز مابقی شركت‌ها را نیز سریع‌تر تخصیص دهد تا تمام نگرانی‌ها برطرف شود.

تحویل زاده در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مباحث مطرح شده مبنی بر كمبود شیرخشك نوزاد در بازار نیز گفت: كمبود وجود دارد ولی ما در حال مدیریت آن هستیم، با توجه به تخصیص ارزی كه انجام گرفته نیز تلاش می‌كنیم هر چه سریع‌تر مواد اولیه وارد شده و كمبود جبران شود.

تحویل زاده با بیان اینكه خانواده‌ها از ترس ایجاد كمبود، تعداد زیادی شیرخشك خریداری می‌كنند، افزود: همین مسأله موجب می‌شود كه با كمبود در بازار مواجه شویم.

وی تصریح كرد: درخواست ما از خانواده‌ها این است كه به اندازه نیاز شیرخشك خریداری كنند و نگران تأمین این محصول نباشند.

پیگیری پیامك مخاطب رادیو اقتصاد به شماره تماس 47**0935861
دسترسی سریع
روی خط بازار