روی خط بازار شنبه الی چهارشنبه از ساعت 19:05 به مدت 45 دقیقه

مصطفی سمیعی نسب: مسئولان برای بهبود وضعیت اقتصادی مردم بیشتر تلاش كنند

عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق (ع) بر ضرورت تلاش حداكثری مسئولان برای اصلاحات اقتصادی و همینطور بهبودی وضعیت معیشت مردم و اشتغال جوانان در كشور تاكید كرد.

1401/08/15
|
08:51
|

«مصطفی سمیعی نسب» در برنامه روی خط اقتصاد رادیو اقتصاد افزود: فشار اقتصادی ناشی از تورم و همچنین میزان بالای بیكاری در جامعه به خصوص در حوزه فارغ التحصیلان دانشگاهی از معضلات جدی امروز كشور است.

وی همچنین اظهارداشت: انقلاب اسلامی در طول بیش از 40 سال گذشته خود همواره تاكید بر مسئله استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی داشته است.

عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق (ع) گفت: ماهیت و اساس كار نظام سلطه و استكبارجهانی این بوده كه از هر فرصت و ظرفیتی بتواند عناصر چهارگانه این شعار یعنی استقلا طلبی و آزادی خواهی ملت ایران و جمهوریت و اسلامیت نظام را تحت شعاع قرار دهد.

وی در ادامه افزود: حضور میلیونی مردم در مراسم یوم الله 13آبان امسال به رغم تمامی فتنه ها، توطئه ها، ناآرامی ها و فضاها سازی ها از سوی دشمنان و همینطور مشكلات اقتصادی در جامعه بیانگر اینكه ملت ایران همچنان پای كار انقلاب و نظام ایستاده و این نهضت الهی با قوت و قدرت به راه خود ادامه می دهد.

سمیعی نسب اظهارداشت: اگر استراتژی و راهبرد دشمن طی چند ماهه اخیر در مقابله با انقلاب اسلامی ملت ایران تغییر یافته و از مقابله پنهان به مقابله آشكار تبدیل شده نشان می دهد دشمن احساس خطر جدی نسبت به دستاوردهای این انقلاب در عرصه منطقه ای و بین المللی كرده است.

وی همچنین در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینكه حضور با شكور مردم در مراسم 13 آبان منعكس كننده چه دیدگاه و پیامی از سوی مردم برای نهادهای اقتصادی و متولی امور اقتصادی و معیشت مردم است، افزود: این حضور نشان می دهد مردم همچنان پای كار انقلاب و نظام جمهوری اسلامی هستند و انتظاری كه از مجموعه حاكمیتی و مدیریتی كشور دارند اینكه به معنای واقعی اصلاحات اقتصادی و بهبودی وضعیت معیشت مردم و همینطور مسئله اشتغال جوانان را در دستور كار خود قرار دهند.

عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق (ع) یادآورشد: مردم با حضور مثال زدنی خود در مراسم یوم الله 13 آبان امسال حمایت و وفاداری خود را به احسن وجه اعلام واكنون نوبت مسئولان برای خدمت گذاری هرچه بیشتر به آحاد جامعه است.

دسترسی سریع
روی خط بازار