روی خط بازار شنبه الی چهارشنبه از ساعت 19:05 به مدت 45 دقیقه

محمد یقینی: صنعت نوشت افزار بر مدار رشد/ مردم از نوشت افزارهای ایرانی رضایت دارند

مدیرعامل مجمع نوشت افزار ایرانی - اسلامی گفت: صنعت نوشت افزار كشور طی سال های اخیر همواره بر مدار رشد بوده و هر سال این صنعت نسبت به گذشته حرف خیلی بهتر و بیشتر برای گفتن داشته است.

1401/07/04
|
09:52
|

«محمد یقینی» در برنامه روی خط بازار رادیو اقتصاد افزود: حتی با اینكه دوسال فعالان این حوزه به دلیل شیوع بیماری در مضیقه و سختی بودند در چنین شرایطی هم نه تنها خودرا حفظ كردند بلكه تمام تلاش آنان معطوف به این بود كه صنعت نوشت افزار به رشد خود ادامه دهد.

وی همچنین اظهارداشت: اغلب محصولاتی كه امروز در صنعت نوشت ابزار ایرانی به بازار مصرف عرضه می شود برای مردم رضایت بخش است.

مدیرعامل مجمع نوشت افزار ایرانی - اسلامی گفت: طی سال جاری از نظر میزان عرضه محصولات تولید داخل نیز هیچ گونه گیر و گوری وجود نداشته و به میزان كافی و نیاز محصول وارد بازار شده است.

وی در ادامه افزود: امسال كمی بهم ریختگی در بازار نوشت افزار كشور وجودداشت چون بازگشایی مدارس بعد از سال شمسی جدید اعلام شد.

یقینی اظهارداشت: برنامه ریزی تولید یكساله است یعنی همكاران در حوزه نوشت افزار از مهر و آبان ماه هرسال برنامه ریزی تولید سال بعد را انجام می دهند.

وی ادامه داد: هرچند امسال فرصت خیلی كم بود اما تولیدكنندگان در همین فرصت كم توانستند نیاز بازار را تامین تا مردم كمبودی را احساس نكنند.

دسترسی سریع
روی خط بازار