نود و هشت به اضافه یك روزهای زوج از ساعت 12:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو اقتصاد

نود و هشت به اضافه يك

مدیرگروه كارآفرینی و كسب و كار مردم برای رادیو برنامه می‌سازند

رادیو اقتصاد برنامه تعاملی «1+98» را با برنامه سازی مخاطبان به روی آنتن می برد. مدیرگروه این برنامه خبر داد: عمده بخش های «1+98» توسط خود مردم ساخته می شود و در بخشی از برنامه در قالب پادكست برنامه سازی می‌كنند.

1402/08/30
|
11:24
|

به گزارش رادیو اقتصاد طاهره جولانی، مدیرگروه كارآفرینی و كسب و كار در توضیح بیشتر این برنامه اعلام كرد: این برنامه با هدف تقویت بیشتر ارتباط مخاطبان با رادیو اقتصاد به روی آنتن می رود و عمده بخش های آن توسط خود مردم ساخته می شود. در آیتم «میكروفون آزاد» مردم در قالب پادكست برنامه سازی می كنند و ظرفیت های اقتصادی و گردشگری منطقه، روستا و شهر خود را معرفی می كنند و زمینه های سرمایه گذاری را برای خودشان فراهم می كنند.

او ادامه داد: نحوه ساخت پادكست و آموزش برنامه سازی به مردم از مزیت های این برنامه است كه فرصتی مناسب برای تولید محتوا و كسب درآمد برای مخاطبان در فضاهای مختلف خواهد بود.

وی آیتم «اقتصاد شنو» را از بخش های جذاب این برنامه اعلام كرد و گفت: در این آیتم مردم و شنوندگان این شبكه در تماس با برنامه از یك روز كاری خودشان كه همراه با رادیو اقتصاد بودند برای مردم تعریف می كنند.

جولانی در توضیح آیتم «آن سوی استودیو» هم بیان كرد: در این آیتم از پشت صحنه و روند تهیه برنامه های مورد درخواست مخاطبان، گزارش صوتی و تصویری تهیه می شود و فایل صوتی از طریق این برنامه پخش می شود و فایل تصویری نیز از طریق رسانه های اجتماعی شبكه بازنشر می گردد.

در پایان تاكید كرد: برنامه «1+98» فصل جدید در تعامل بین رسانه و مردم محسوب می شود و در واقع فضایی را برای عضویت مخاطبان در شبكه رادیویی اقتصاد فراهم می كند. مردم در صورت تمایل برای عضویت در باشگاه مخاطبان رادیو اقتصاد می توانند 1# را به سامانه پیامكی 300003637 ارسال كنند.

برنامه «1+98» به تهیه‌كنندگی پویان امینان روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت 12:00 از رادیو اقتصاد پخش می شود.

دسترسی سریع
نود و هشت به اضافه یك