گذر بازار شنبه الی چهارشنبه از ساعت 17:05 به مدت 35 دقیقه

رادیو اقتصاد

گذر بازار

برنامه "گذر بازار" شوخی می‌كنیم تا كامتان تلخ نشود

برنامه "گذر بازار" با هدف ایجاد اوقات فراغت مفرح عصرگاهی روی آنتن رادیو اقتصاد می‌رود.

1401/10/11
|
15:18
|

مهرگان سوادكوهی مدیر گروه اقتصاد و جامعه رادیو اقتصاد درباره این برنامه مفرح اقتصادی گفت: برنامه «گذر بازار» به مثابه گذر از بازارهای ایرانی است كه مردم عصرها در آن اجتماع كرده و حرف‌های خودمانی اجتماعی و اقتصادی می‌زنند. هدف كلی این برنامه هم ضمن ایجاد اوقات فراغت مناسب، ارتقای سطح آگاهی مخاطبان از موضوعات اقتصادی و اجتماعی است.

وی ادامه داد: از نكات مثبت این برنامه می‌توان به بخش تعامل با مخاطبان اشاره كرد كه از طریق پیامك و یا تلفن ما را از نقطه نظرات خود بهره مند می‌كنند.

سوادكوهی در توضیح بیشتر برنامه «گذر بازار» گفت: در این برنامه دو شخصیت طنز به نام «فولاد پرپرور» و «آقای لام تا كام» حضور دارند كه موضوعاتی چون اقتصاد هنر، اقتصاد محیط زیست، اقتصاد فناوری، اقتصاد سلامت و اقتصاد گردشگری را مورد بررسی قرار داده و لبخند را بر لب شنوندگان می‌آورند.

وی ادامه داد: در آیتم «محترمانه» نیز گپ و گفت شیرین مادر و دختری در مورد موضوعات روز جامعه پخش می‌شود.

مدیر گروه طرح و جامعه، طنز خبری در برنامه‌ها را محملی برای طرح برخی از كاستی‌ها و چالش‌های جامعه به‌صورت ظریف دانست و افزود: در بخش «كی چی گفته» سعی می‌شود با ظرافت و هنرمندانه، اخبار و رویدادهای اقتصادی را مورد شوخی قرار دهیم تا كام مخاطبان تلخ نشود.

وی از حضور چهره‌های مشهور اقتصادی، هنری و ورزشی در «گذر بازار» خبر داد و عنوان كرد: در این بخش گفتگوهای جذاب و هنرمندانه‌ای با چهره‌های مشهور انجام می‌شود و زوایای جذاب زندگی آنها به خصوص در حوزه مالی و درآمدی مورد اطلاع رسانی قرار می‌گیرد.

سوادكوهی معرفی موسیقی و ترانه‌های كار در كشور را از قسمت‌های جذاب این برنامه دانست و گفت: ایرانیان از گذشته‌های دور تاكنون از هنر موسیقی در كار و كسب معیشت استفاده می‌كردند كه ما در نظر داریم در این برنامه موسیقی‌های كار هر استان و شهر را به مخاطبان معرفی كنیم.

این برنامه به تهیه كنندگی فرزانه صادقیان و یوسف فرجی و بازیگری محمد مطالب و سید امین بختیاری خو و گویندگی فاطمه نیرومند و ژاله اكبری شنبه تا چهار شنبه ساعت 17:00 تا 19:00 از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.

دسترسی سریع
گذر بازار