مجله كشاورزی شنبه الی پنج شنبه از ساعت 15:05 به مدت 40 دقیقه

رادیو اقتصاد

مجله كشاورزي

برنامه "مجله كشاورزی" الزامات و استانداردهای تامین بذر مورد نیاز كشاورزان

برنامه «مجله كشاورزی» شنبه 20 اسفند، به مقوله الزامات و استانداردهای تامین بذر مورد نیاز كشاورزان می‌پردازد.

1401/12/20
|
12:25
|

به گزارش روابط عمومی رادیو اقتصاد، تامین امنیت غذایی مردم به عنوان یكی از موضوعات مهم و حیاتی، همواره دغدغه مسوولان و مدیران ارشد كشور بوده است.

از آنجایی كه بحث كشاورزی و تامین غذای سالم و مطمئن و ایجاد امنیت غذایی از اهمیت خاصی برخوردار است و همچنین با توجه به اینكه تامین درآمد و معیشت كشاورزان و دامداران نیز در این حوزه تعیین شده است، اصولاً مبحث كشاورزی، دامداری و پرورش شیلات در كشور از اركان اصلی و مهم در برنامه‌ریزی اقتصاد كلان كشور محسوب می‌شود.

برای تولید محصولات كشاورزی و دامی كه هم دارای صرفه اقتصادی و هم دارای كیفیت متناسب با نیاز كشور در حد مطلوب بوده و از سوی دیگر نیز برخوردار از توانمندی فراهم كردن ظرفیت صادراتی باشد و همچنین حركت در راستای صنعتی كردن كشاورزی و دامداری، وجود برنامه، امكانات و مدیریت منسجم و نظارت لازم بسیار حائز اهمیت است.

در برنامه امروز، مهمانان به بحث و تبادل نظر حول موضوع الزامات و استانداردهای تامین بذر مورد نیاز كشاورزان خواهند پرداخت.

برنامه «مجله كشاورزی» كاری از گروه «حكمرانی اقتصادی» به تهیه‌كنندگی «آتنا ابراهیمی معیر» و گویندگی «محسن احمدی فر» است كه در روزهای شنبه تا پنجشنبه، ساعت 15 و به مدت 40 دقیقه از شبكه رادیویی اقتصاد پخش می‌شود.

دسترسی سریع
مجله كشاورزی