به توان زندگی شنبه الی چهارشنبه از ساعت 10:00 به مدت 50 دقیقه

رادیو اقتصاد

به توان زندگي

برنامه "به توان زندگی" چطور باید مسئولیت پذیری در نوجوانان را تقویت كرد؟

در برنامه "به توان زندگی" رادیو اقتصاد، چهارشنبه 21 دی ماه، موضوع " چطور باید مسئولیت پذیری در نوجوانان را تقویت كرد؟ " را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.

1401/10/21
|
09:35
|

به گزارش روابط عمومی رادیو اقتصاد، برنامه "به توان زندگی" كه در قالب مجله با محوریت سبك زندگی و خانواده به موضوعات مختلف اقتصاد خانواده از جمله درآمد و هزینه های خانواده؛ كسب و كارهای خانگی ، تربیت فرزندان خانواده از زوایای مختلف می پردازد.

این برنامه، كاری از گروه كشاورزی رادیواقتصاد است كه 21 دی ماه، به موضوع چطور باید مسئولیت پذیری در نوجوانان را تقویت كرد؟، می پردازد.

ایجاد احساس مسئولیت پذیری، نقش تعیین كننده ای در مسیر زندگی ما دارد و این در حالی است كه اگر از نوجوانی این حس در ما تقویت شود تاثیر بیشتری خواهد گذاشت.

درست است كه بدون هیچ انتظاری كودك خود را دوست دارید اما اكنون زمان خوبی برای تعیین برخی چیزهاست. وقتی نوجوان بداند از او چه انتظاری می رود ، مجبور می شود برای رسیدن به آن تلاش كند و این اولین قدم برای مسئولیت پذیری است. از اینكه انتظارات منطقی باشند مطمئن شوید زیرا انتظارات غیرممكن فقط باعث ناامیدی نوجوان و خودتان خواهد شد.

یادآور می شود، برنامه "به توان زندگی" به تهیه كنندگی "مهدی شیار" و گویندگی "ژاله اكبری" شنبه تا چهارشنبه هر هفته، ساعت 10:00 از شبكه اقتصاد پخش می شود.

دسترسی سریع
به توان زندگی