نوآوران چهارشنبه از ساعت 14:30 به مدت 20 دقیقه

رادیو اقتصاد

نوآوران

در برنامه «نوآوران» خواهیم شنید تولیدكننده صنایع فلزی و غیرفلزی

برنامه «نوآوران» شنبه 16 اردیبهشت، به سراغ تولیدكننده صنایع فلزی و غیرفلزی می‌رود.

1402/02/16
|
08:08
|

به گزارش روابط عمومی رادیو اقتصاد، در تمامی كشورهای پیشرفته دنیا؛ معدن و معدنكاری همواره یكی از بنیادهای اساسی صنعت و اقتصاد آنها بوده و در كشورمان ایران نیز علاوه بر وجود ذخایر بینظیر خدادادی،‌ مهندسی معدن نیز سرآمد و آغازگر رشته‏ های فنی و مهندسی در كشور بوده است. گستره پهناور، عمیق و پراهمیت این صنعت در جایگاه صنعتی مادر موجب شده كه رشد توسعه پایدار كشور و اقتصاد ملی نیازمند كاربرد و گسترش این مهم باشد. امروزه و با وجود بحران‏های فراوان اقتصادی در جهان و تحریم‏ های بی اساس بین‏ المللی شاهد آن هستیم كه معادن و مواد معدنی نه تنها نسبت به دیگر صنایع كم‏ترین آسیب را دیده بلكه همواره حامی اقتصاد و فعالیت‏ های صنعتی بوده اند.

همواره صنایع فلزی و غیرفلزی نماد پیشرفت و توسعه كشورها بودند و از اهمیت بالایی برخوردار هستند.صنعت فولاد همواره مورد توجه دولت بوده اما اكنون نقش آلومینیوم، مس، سرب و روی و... با توجه به مزیت رقابتی آنها از سوی مدیران مورد توجه قرار گرفته است.

مهمان این برنامه آقای «داوود ولی» رئیس یك شركت و كارخانه تولیدی است كه در آن به مباحثی از قبیل نقش محصول در صنایع ساختمانی، چالش های تولید، نیاز به حمایت های دولتی، صنایع سنگ و ظرفیت بازار صادرات پرداخته خواهد شد.

محوریت این قسمت از برنامه با تولیدكننده صنایع فلزی و غیرفلزی است.

برنامه «نوآوران» كاری از گروه «كارآفرینی و كسب‌وكار» به تهیه‌كنندگی خانم «لیلا روزبهانی» است كه در روزهای شنبه تا چهارشنبه، ساعت 14:40 و به مدت 20 دقیقه از شبكه رادیویی اقتصاد پخش می‌شود.

دسترسی سریع
نوآوران