روزی نو شنبه الی پنج شنبه از ساعت 06:30 به مدت 85 دقیقه

رادیو اقتصاد

روزي نو

مهندس علیزاده از اول تا 20 مهر مترو و اتوبوس برای دانش آموزان و دانشجویان رایگان است.

طبق برنامه ریزی و مساعدت شورای شهر و شهرداری تهران با ابلاغ به همكاران، حمل و نقل عمومی برای دانش آموزان و دانشجویان تا 20 یا 24 مهر رایگان خواهد بود.

1402/07/02
|
09:08
|

مهندس علیزاده مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران در گفتگو با برنامه روزی نو رادیو اقتصاد اظهار داشت: با توجه به بازگشایی مدارس در اول مهر، مانور آزمایشی حمل و نقل عمومی با حداكثر توان اجرا شد.

علیزاده افزود: طبق برنامه ریزی ها و قراردادهای جدیدی كه برای نوسازی و بازسازی حمل و نقل انجام گرفته 1750 اتوبوس به 2050 دستگاه افزایش یافته است تا مردم با مشكل كمتری از ظرفیت ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده كنند.

وی در ادامه با اشاره به برنامه ریزی برای افزایش بیشتر اتوبوس ها به 2300 دستگاه اظهار امیدواری كرد 430 دستگاه دیگر به ناوگان حمل و نقل عمومی اضافه شود.

مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران اعلام كرد: با هماهنگی آموزش و پرورش و دانشگاه های تهران مقرر شد تا 20خط ویژه برای خدمت رسانی شایسته به دانش آموزان و دانشجویان درنظر گرفته شود.

علیزاده خاطر نشان كرد: در خط 2 خاوران-آزادی 4 دستگاه اتوبوس 25 متری در حال آزمایش تست گرم با ظرفیت جابجایی 180 نفر است تا از این ظرفیت به زودی در این خط استفاده شود.

دسترسی سریع
روزی نو