روزی نو شنبه الی پنج شنبه از ساعت 06:30 به مدت 85 دقیقه

رادیو اقتصاد

روزي نو

برنامه "روزی نو" معایب و مزایای نمایشگاه های بهاره

برنامه «روزیِ نو» پنجشنبه 25 اسفند، با محوریت معایب و مزایای نمایشگاه های بهاره پخش خواهد شد.

1401/12/24
|
15:51
|

به گزارش روابط عمومی رادیو اقتصاد، هر سال با نزدیك شدن به روزهای پایانی سال و شب عید و سال نو، خریدهای مورد نیاز خانواده های ایرانی در زمینه پوشاك، كیف و كفش، لوازم خانگی، مواد غذایی، شیرینی، شكلات و آجیل افزایش قابل توجهی پیدا می كند.

از طرفی اصناف نیز در 3 و یا 4 ماه مانده به پایان سال با خرید اجناس مورد نیاز واحدهای صنفی خود برای فروش شب عید حساب و كتاب جداگانه ای را برای خود باز می كنند، تا بتوانند به مدت بیش از 60 روز فروش خود را به چند برابری روزهای عادی برسانند.

برگزاری نمایشگاه های بهاره به همراه عرضه كالاهای مردم با قیمت مصوب و تنظیم بازاری سبب می شد هرسال حضور مردم در این نمایشگاه ها افزایش قابل توجهی داشته باشد، تا هموطنان بتوانند خریدهای شب عید خود را با قیمت مناسبی انجام دهند.

در این برنامه، مهمانان موضوعاتی از قبیل مقایسه نمایشگاه و فروش فوق العاده و حراج های فصلی، كاهش هزینه ی زنجیره تولید و توزیع كالا و قیمت ها و كیفیت اقلام در این نمایشگاه ها را به كارشناسی خواهند نشست.

برنامه «روزیِ نو» كاری از گروه «اقتصاد و جامعه» به تهیه‌كنندگی «لیلا امیدیگانه» و «الهام مصطفوی» و گویندگی «معصومه نوازنی» و «شهلا جمشیدیان» است كه در روزهای شنبه تا پنجشنبه، ساعت 6:30 صبح و به مدت 1 ساعت و 25 دقیقه به صورت زنده روانه آنتن شبكه رادیویی اقتصاد می‌شود.

دسترسی سریع
روزی نو