شروع تازه شنبه الی پنج شنبه از ساعت 06:10 به مدت 100 دقیقه

رادیو اقتصاد

شروع تازه

موسی احمد زاده: كسب و كار باید چشم انداز داشته باشد

یك كارشناس كسب و كار گفت: كسب و كار باید چشم انداز و دور نما داشته باشد چرا كه داشتن چشم انداز می تواند موفقیت كسب و كار را به ارمفان آورد.

1401/06/29
|
13:56

«موسی احمدزاده» در برنامه شروع تازه رادیو اقتصاد در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینكه چرا برای كسب و كار باید چشم انداز طراحی و تدوین كرد، افزود: شدت تغییرات بسیار زیاد است بنابراین با تغییر پیدا كردن محیط با وجود داشتن چشم انداز كسب و كاراز بین نخواهد رفت.

وی همچنین اظهارداشت: اگر مدت زمان چشم انداز كسب و كار خودرا سه یا پنج ساله طراحی و در عین حال با برنامه ریزی به سمت جلو حركت كنید بدون شك زودتر به هدف خواهید رسید.

این كارشناس كسب و كار گفت: كسب و كارهای موفق هستند كه نقشه راه و چشم انداز مناسب داشته باشند.

وی در ادامه افزود: چشم انداز می‌تواند به‌صورت راهنمایی برای كسب‌وكارها عمل كند و مسیر معینی را برای رشد و دست‌یابی به اهداف برای كاركنان فراهم كند.

احمدزاده با تاكید بر اینكه دنبال كسب و كاری باشید كه با تمام وجود به آن عشق بورزید، اظهارداشت: افرادی كه عاشق كسب و كار خود هستند نه تنها از مسیر كاری خود لذت می برند بلكه در زمینه كسب درآمد هم موفق تر عمل می‌كنند و شادی و سرزندگی ازجمله خصوصیات آن هاست.

وی تاكید كرد: افرادی كه عاشق كار خود هستند از فعالیت شغلی خود احساس رضایت و آرامش خواهند كرد در نتیجه با انگیزه و علاقه بیشتری وارد محیط كاری خود می شوند.

این كارشناس كسب و كار یادآورشد: بازدهی فعالیت شغلی این گونه افراد بالاتر خواهد رفت و همینطور برای یادگیری مهارت های مرتبط تلاش خواهند كرد، عملكرد بهتری از خود در محیط كاری نشان خواهند داد و در نهایت به موفقیت های بیشتری در شغل مربوطه دست پیدا خواهند كرد.

دسترسی سریع
شروع تازه