محمود محمودزاده: احتمال تمدید مهلت ثبت نام در سامانه ملی املاك و اسكان

معاون مسكن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی از احتمال تمدید مهلت زمان ثبت‌نام سرپرستان خانوار در سامانه ملی املاك و اسكان بر اساس نظر ستاد عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا، خبر داد.

1400/08/01
|
07:32

محمود محمودزاده گفت: با دبیرخانه ستاد سران قوا مكاتبه‌ شده و منتظر پاسخ هستیم.

محمود زاده اعلام كرد: بر اساس قانون، افرادی كه اطلاعات خود را در سامانه ملی املاك و اسكان ثبت نكنند، واحد یا واحد‌های آن‌ها به عنوان واحد خالی تلقی و مشمول پرداخت مالیات می‌شود.

معاون مسكن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی از پالایش ثبت‌نام شدگان قانون جهش تولید مسكن هم همزمان با ثبت‌نام خبر داد.

محمودزاده گفت: ثبت‌نام از متقاضیان مسكن در قانون جهش تولید مسكن در ادامه تعهد دولت و وزارت راه و شهرسازی مبنی بر شروع نهضت ملی مسكن است كه از دیروز اجرایی شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینكه در ساعات اولیه شروع ثبت‌نام بیش از 10 هزار نفر در سامانه ثبت‌نام كردند، افزود: ثبت نام تا یك ماه ادامه دارد متقاضیان در ثبت‌نام عجله نكنند تا باعث ترافیك نشود. محمودزاده اضافه كرد: كسانی كه واجد شرایط دریافت مسكن هستند از طریق پیامك به آن‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود تا مابقی مراحل ثبت‌نام را طی كنند.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت : بانوان مجرد بالای 35 سال خودسرپرست، افراد معلول جسمی و حركتی با 20 سال، نخبگان علمی فاقد مسكن هم می توانند ثبت نام كنند.

دسترسی سریع