از ساعت به مدت

رادیو اقتصاد

اسلايدر بنر

دكتر خاندوزی حضور مردم در راهپیمایی مسئولیت مسئولان را بیشتر می كند.

حضور متنوع و متكثر مردم در راهپیمایی22 بهمن با تفكرات سیاسی و فرهنگی از جمله شاخصه های ملت ایران است كه وظیفه مسئولان را دوچندان می كند.

1402/11/23
|
09:46
|

دكتر خاندوزی وزیر اقتصاد و دارایی در گفتگوی اختصاصی با برنامه رهاورد رادیو اقتصاد ضمن تبریك ایام اظهار داشت: حضور شگفت آور، چشم نواز و همدل مردم در راهپیمایی 22 را شاكریم و قابل تكریم است.

دكتر خاندوزی افزود: به نسبت سال گذشته حضور متنوع و متكثری از مردم با تنوع سیاسی و فرهنگی در راهپیمایی حضور داشتند.

وی در ادامه با اشاره به بلوغ جامعه بیان داشت: فهم و زمان شناسی مردم علیرغم همه تحریم ها و تهدیدها و فشار اقتصادی ستودنی است و مردم می دانند در چه برهه ای از تاریخ هستیم.

وزیر اقتصاد و دارایی خاطر نشان كرد: در این برهه تاریخی كه كشورهایی با استفاده از فضای رسانه ایی و مجازی سعی در ناامیدی و پشیمانی مردم از استقلال دارند، حضور مردم نقشه شوم دشمنان را برملا كرد.

ایشان اظهار امیدواری كرد: همه با همین فهم و بلوغ سیاسی واجتماعی با شركت در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، سال 1402 را به پایان خوش ببریم.

دكتر خاندوزی در سفر به سمنان و شركت در راهپیمایی مردمی این شهر گفت: مردم دغدغه های بسیاری را در حوزه های مختلف اقتصادی مطرح كردند كه همه در جلسات هیات دولت مطرح و بررسی خواهد شد تا بركات آن به كل جامعه برسد

دسترسی سریع
اسلایدر بنر