از ساعت به مدت

رادیو اقتصاد

اسلايدر بنر

روابط عمومی رادیو اقتصاد برنامه های شهادت سردار سلیمانی رادیو اقتصاد

رادیو اقتصاد با 5 برنامه یاد و خاطره رشادت های سردار سلیمانی را گرامی می دارد.

1402/10/13
|
10:50
|

روزیِ نو برنامه صبحگاهی است كه با رویكرد اطلاع رسانی و مطالبه گری اقتصادی در گفتگو با مسئولان و كارشناسان به افزایش آگاهی شنوندگان می پردازد و نیز اخبار مهم و روز اقتصادی از ایران و جهان را به اطلاع شنوندگان میرسد. این برنامه در سالروز شهادت سردار سلیمانی در گفتگو با یكی از همرزمان سردار به پاسداشت یاد و خاطره سردار دلها و تشریح سبك مدیریت جهادی ایشان می پردازد. این برنامه شنبه تا پنج شنبه ساعت 6:30 پخش می شود.

گذر بازار برنامه عصرگاهی رادیواقتصاد است كه ضمن ایجاد فضایی سرگرم كننده، به طرح موضوع های اجتماعی و اقتصادی نیز می پردازد. این برنامه از آیتم های مختلف نمایشی و كارشناسی تشكیل شده و با چهره های شاخص هنری و ورزشی و كارآفرینان به گفتگو می پردازد. این برنامه در سالروز شهادت سردار سلیمانی در گفتگو با سخنگوی ستاد سالگرد شهید سلیمانی به معرفی برنامه ها و پویش های هفته مقاومت می پردازد. گذر بازار شنبه تا چهارشنبه ساعت 16 از رادیو اقتصاد پخش می شود.

روی خط اقتصاد برنامه خبری است كه در گفتگو با كارشناسان و مسئولان به تحلیل اخبار منتخب اقتصادی سیاسی روز می پردازد. این برنامه در گفتگو با كارشناسان امر به انعكاس دستاورد های شهید سلیمانی در احیای مقاومت می پردازد. این برنامه شنبه تا چهارشنبه ساعت 19 پخش می شود.

برنامه رهیافت با حضور مسئولان و صاحبنظران در روز سه شنبه 12 دی به تبیین شخصیت سردار شهید قاسم سلیمانی به عنوان یك الگوی مدیریتی جهادی و انقلابی می پردازد . این برنامه ساعت 21:05 به روی آنتن رادیو اقتصاد میرود.

مستند ما میتوانیم دستاوردهای كشور را معرفی و بیان می كند و در سالروز شهادت سردار سلیمانی به روز ملی مقاومت و دستاوردهای سردار دلها برای كشور می پردازد. این برنامه 13 دی ماه ساعت 14:30 به روی آنتن رادیو اقتصاد می رورد.

دسترسی سریع
اسلایدر بنر