از ساعت به مدت

رادیو اقتصاد

اسلايدر بنر

روابط عمومی رادیو اقتصاد مطالبه گری ماموریت رادیو اقتصاد است/ پیگیر معضلات كارآفرینان

مدیر رادیو اقتصاد به برنامه های این روزهای شبكه اشاره و بیان كرد كه این برنامه ها در راستای رفع مشكلات كارآفرینان هستند.

1402/07/29
|
14:11
|

سیدمحمدرضا صالحی مدیر رادیو اقتصاد درباره تغییر جدول شبكه در پاییز به خبرنگار مهر بیان كرد: حدود 80 درصد جدول پخش شبكه در این دوره تغییر كرده است و هر ماه هم متناسب با مناسبت های تقویمی و رویدادهای روز شاهد تغییرات قابل توجه و به روز در جدول پخش شبكه هستیم.

وی اضافه كرد: جدول پخش رادیو اقتصاد كاملا پویاست و به جز چند برنامه مشخص و برند كه مخاطبان وفاداری دارد، بقیه برنامه‌ها به ضرورت به روز می‌شوند و این تغییرات جزئی و كلی كاملا در برنامه‌ها مشهود است كه افزایش تولید برنامه را هم به دنبال داشته است.

مدیر رادیو اقتصاد درباره ماموریت های این شبكه تصریح كرد: مطالبه گری یكی از ماموریت های رادیو اقتصاد است و در عین حال تلاش داریم بین مردم و مسئولان ارتباطی برقرار كنیم تا صاحبان كسب و كار نكات خود را بیان كنند و صدای مردم مطالبه گر را به گوش مسئولان برسانیم.

وی اضافه كرد: در برنامه «به قید فوریت» هر روز به مشكلات كارآفرینان و صاحبان مشاغل سراسر كشور می‌پردازیم. گاهی مطالبه یك كارآفرین روی آنتن بیان می شود و از مسئول مربوطه روی آنتن پیگیر مشكل و راه حل آن می شویم و یا در برنامه «روی خط باشید» نیز سوالات و مشكلات حقوقی مخاطبان مطرح می شود و مسئولان و كارشناسان مربوطه روی خط پاسخگو هستند.

مدیر رادیو اقتصاد درباره حضور مردم روی آنتن اظهار كرد: حضور مردم روی آنتن و تعامل نزدیك با آنها یكی از سرفصل های مهم این رادیو است. برنامه‌های تركیبی «گذر بازار»، «پنجره اقتصاد» و همچنین برنامه صبحگاهی «روزی نو» با هدف برقراری این تعامل طراحی شده و روی آنتن رفته اند.

دسترسی سریع
اسلایدر بنر