از ساعت به مدت

رادیو اقتصاد

عمومي - گالري تصاوير

روابط عمومی رادیو اقتصاد برنامه روزیِ نو جایزه جشنواره نانو و رسانه را از آن خود كرد

برنامه روزیِ نو به تهیه كنندگی الهام مصطفوی رتبه دوم آثار رادیویی را در جشنواره نانو و رسانه كسب كرد.

1402/04/31
|
09:35
|

الهام مصطفوی تهیه كننده در توضیح برنامه روزیِ نو گفت: در هر قسمت از این برنامه صبحگاهی موضوعی خاصی از رویدادهای اقتصادی را مورد تحلیل قرار می دهیم و مخاطبان با شنیدن این برنامه تقریبا از تمامی اخبار اقتصادی كه در 24 ساعت قبل اتفاق افتاده با خبر می شوند.

وی افزود: موضوعات برنامه با توجه آخرین اخبار و تحلیل های مرتبط با آن انتخاب می شوند و تجربه ثابت كرده مخاطبان برنامه صبحگاهی رادیو اقتصاد بیشتر به دنبال افزایش اطلاعات و آگاهی از سمت بازارهای مختلف مالی هستند.

وی ادامه داد: بیان خبرهای خوب اقتصادی، اطلاع رسانی و دادن آدرس درست برای هدایت افراد به سمت اتفاق های خوب از ویژگی های نشاط آفرینی این برنامه ست.

تهیه كننده برنامه روزیِ نو در خصوص ریتم برنامه صبحگاهی و تاثیر آن در جذب مخاطب گفت: ریتم و محتوا در راستای هم است به نظر میرسد برای خسته نشدن مخاطب باید به صورت سینوسی ریتم و محتوا بالا و پایین شود.

وی ادامه داد: موسیقی های بكار رفته در این برنامه اغلب سنتی و تلفیقی هستند و با توجه به اینكه این رادیو سراسری است و مخاطبان ما از همه نقاط كشور هستند از موسیقی اقوام مختلف حتما استفاده می شود.

مصطفوی از پخش مطالب انگیزشی در این برنامه خبر داد و گفت : با توجه به فضای صبحگاهی سعی می شود در بخش های مختلف برنامه از تكست ها و مباحث انگیزشی بیشتر استفاده كنیم تا فضای شاد برای مخاطبان فراهم كنیم. مصطفوی با اشاره به كسب جایزه جشنواره نانو و رسانه توسط این برنامه توضیح داد: در یكی از برنامه ها مبحث نانو و تاثیر آن در زندگی افراد را با حضور مسئولان و كارشناسان مورد بررسی قرار دادیم كه در ارزیابی جشنواره نانو و رسانه عنوان رتبه دوم آثار رادیویی را از آن خود كرد.

وی یكی از ویژگی های رسانه را آگاهی دادن در خصوص علوم نو و كاربردهای آن در زندگی به مخاطبان دانست و افزود: بسیاری از مردم با كاربردهای نانو و تفاوت یك محصول دارای فناوری نانو با سایر محصولات آشنا نسیتند كه همین امر نه تنها آنها را از این علم حائز اهمیت دور می كند، بلكه دست سوداگران و كلاه برداران را در عرضه محصولات غیر استاندارد تحت عنوان نانو باز می كند.

برنامه روزیِ نو به تهیه كنندگی الهام مصطفوی و لیلا یگانه شنبه تا پنج شنبه از ساعت 6:10 تا 08:00 پخش می شود.

دسترسی سریع
عمومی - گالری تصاویر